Wyniki wyszukiwania

  1. Marseusz

    Światy 159 i 160 - dyskusja przedstartowa

    Wieża jest spoko. Przynajmniej można czasem się wyspać przed obroną akcji:)
  2. Marseusz

    Epoka oświecenia (Warunek wygrania świata) Ranking wkładu uniwersyteckiego

    Ale my nie musimy się tu wypowiadać by przekazywać propozycje graczy wyżej.
  3. Marseusz

    Konto Premium+asystent farmera VS menadżer konta.

    Zwłaszcza, że te "dobra" możesz sobie załatwić pracą na giełdzie na każdym świecie z GP. Wchodząc 2 razy dziennie by wysłać ciułaczy na zbieractwo i sprzedać nadwyżki surowców możesz sobie na jednym świecie tak z 3k pp zebrać póki GP się nie zapełni. Więc masz na kilka miesięcy KP/MK/AF. A jak...
  4. Marseusz

    Opcja przenoszenia

    Odnośnie darm to można by ograniczyć by dany gracz mógł tylko raz przenieść się blisko tego samego przyjaciela. Zawsze trochę to utrudni tym co pod siebie darmami grają.
  5. Marseusz

    Dostać bana za wysyłanie ataków na AFie

    Wielokrotnie sam tak robiłem na lapku(no bez wiertarki). Najechałem myszą na to miejsce i na touchpadzie tylko klikałem by nie ruszyć myszą. Nawet nie patrzyłem na plemiona a np na telewizor, tylko raz na kilka minut sprawdzałem czy jest ok. Przez to pojawiała mi się często ochrona antybotowa...
  6. Marseusz

    Dzielenie Łacza

    Niby dlaczego? To tylko kwestia wydania więcej ppków na KP MK i AF
  7. Marseusz

    Wymiana flag

    mam do zaproponowania około: 50 zielonych flag do surowców 2 niebieskie flagi do zagrody 20 zielonych flag do zagrody 600 szarych flag do zagrody 1 niebieską flagę do monet 10 zielonych flag do monet 100 brązowych flag do monet 50 szarych flag do monet 1 błękitną flagę do łupów 4 niebieskie...
  8. Marseusz

    Światy 153 i 154 - dyskusja przedstartowa

    Ehh. Na razie takie są zasady. Zwykłe światy mają przenoszenie a jubileuszowe nie. Oczywiście zasady można zmienić ale skoro na razie obowiązują to je Wam podaję.
  9. Marseusz

    Światy 153 i 154 - dyskusja przedstartowa

    Ano to, że PO TYM ŚWIECIE wszystkie normalne światy mają przeniesienie(z wyjątkiem jubileuszowego). skoro PO TYM ŚWIECIE tak jest, to raczej logicznym jest założenie, że PRZED TYM ŚWIATEM nie wszystkie tak miały. Czyli jak piszę teraz, że Jubileuszowe nie mają przeniesienia a ktoś mi wyskakuje z...
  10. Marseusz

    Światy 153 i 154 - dyskusja przedstartowa

    Ta zasada z tego co kojarzę jest od s137 w górę. Ale głowy nie dam. Wiem, że na s137 tego nie było i Speedki straciły przez to 1 człon czy jakoś tak
  11. Marseusz

    Światy 153 i 154 - dyskusja przedstartowa

    Te opcje są wyłączane tylko na jubileuszowych światach.
  12. Marseusz

    Świat bez zapraszania, ekip itd

    Raz na kilka światów jestem ZA.
  13. Marseusz

    Światy 151 i 152 - dyskusja przedstartowa

    Ja właśnie do tego piłem :D no ale widać czytanie ze zrozumieniem to trudna sztuka :/
  14. Marseusz

    Światy 151 i 152 - dyskusja przedstartowa

    Na przykładzie pokazałem o co mi chodziło:) a spam to ja uwielbiam:)
  15. Marseusz

    Światy 151 i 152 - dyskusja przedstartowa

    Każdy bogaty ma chociaż jeden samochód prawda? FAŁSZ 1000 lat temu bogaci nie mieli samochodów!
  16. Marseusz

    Światy 151 i 152 - dyskusja przedstartowa

    Zgadza się, na wstępnym nie można podzielić się forum. Ktoś też tu pytał czy będzie przedmiot do przenosin. Otóż na każdym świecie poza jubileuszowymi ten przedmiot dostaje każdy gracz, bez różnicy w jaki sposób wejdzie na świat.
  17. Marseusz

    Świat bez zapraszania, ekip itd

    KAŻDA propozycja musi mieć ankietę. Proszę dodać:)
  18. Marseusz

    Nowa aplikacja Plemiona Android + aktualizacje

    Ciekawe czy znalazła się kiedyś osoba która zaspokoiła Nulię na tyle by nie marudził:)
  19. Marseusz

    Przyjmowanie do grona przyjaciół

    jak akceptować by się strona nie odświeżała?
  20. Marseusz

    Przyjmowanie do grona przyjaciół

    Witam Nie wiem jak innych graczy ale mnie drażni, że przyjmowanie do grona przyjaciół jest na samym dole pod listą już przyjętych do tego zacnego grona. Jako, że zawsze prowadzę plemię i dołączenie mnie do przyjaciół jest wymagane (by móc udzielić komend itp) to mam ich zawsze naprawdę sporo...
Do góry