Wyniki wyszukiwania

  1. Ankieta na temat wpływu gier eletronicznych.

    Przecież odpowiedź jest oczywista, wystarczy odrobinę pomyśleć.
  2. Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    Nie da się ukryć. Gówno, nie gracz.
  3. Kącik kulinarny

    To taka mieszanka trochę ala tzaziki :) To do fastfoodów dobrym dodatkiem też jest kwaśna śmietana posolona z pieprzem ;)
  4. Kącik kulinarny

    Nie mam pojęcia szczerze pisząc, jak się nazywa/ł, ale tego sosu mi brakowało przez prawie 20 lat a nie chcieli podać mi przepisu skubańce. I zupełnie przypadkiem, sam zmieszałem.
  5. Kącik kulinarny

    Musisz mi dać listę. Mnie trudno kategoryzować, bo słownictwo którego używam jest dla mnie powszednie. Kulinarnie: Za czasów studiów, ż żonką we Wrocławiu gdy wracaliśmy z uczelni, wstępowaliśmy przy placu grunwaldzkim do Readys'a. Dawali tam bardzo dobre souvlaki. I można to było zjeść z dwoma...
  6. Kącik kulinarny

    Ach. Ja nie liczę balansu. Patrzę tylko czy jest dobre i względnie naturalne. Ale naleśników z serem dawno nie jadłem więc mi smaka zrobiłeś :D
  7. Kącik kulinarny

    Ci, którzy są wystarczająco autonomiczni by mieć w czterech literach konwenanse. Takie rzeczy tylko dla silnych i niezachwianych. To się nazywa nonkonformizm. Polecam chociaż raz w życiu spróbować. Trzeba tylko uważać, by to nie był ostatni raz.
  8. Kącik kulinarny

    Skoro tak twierdzisz, w sumie, może poszukam jakiegoś analoga, do biedry nie mam dostępu. To taki ala jogurt grecki ?
  9. Kącik kulinarny

    Polecam z biedry jogurt z pieczonymi jabłkami, z chlebkiem posmarowanym masełkiem i serem żółtym.
  10. Kącik kulinarny

    Z dziś, łosoś(złowiony akuratnie przeze mnie) bez rozmrażania. Filecik do folii aluminiowej, zroszony oliwą z oliwek. Posypany majerankiem solą i bazylią - góra i dół. Zawinięty szczelnie(owinięty) i do piekarnika na 40 minut. Temperatura 220-240(Celsjusza) przez pierwsze 20 minut, potem na 100...
  11. Kącik kulinarny

    Kuchnia, nie opiera się na przekonaniach. To tak jak zbrodnią jest mieszanie whisky z colą. A jednak, miesza się z colą.
  12. Kącik kulinarny

    Proponuję przetestować. Bo z tego co widzę, to Jamie Oliver robi podobnie, a krytycy tutaj mogą co najwyżej mu buty czyścić ;)
  13. Kącik kulinarny

    Nie, sam jej ostrzę krawędzie.
  14. Kącik kulinarny

    Moja córa ma droższe.
  15. Kącik kulinarny

    Aaa, i trochę masła. Tak, upycham masło gdzie się da. Ale brak masła w kuchni, to jak mieć dwie lewe ręce.
  16. Kącik kulinarny

    Polecam do tego pod koniec dodać pokrojone w kostkę pomidory.
  17. Kącik kulinarny

    Może więc zamiast o polityce pogadamy tematycznie. Wrzuć jakiś ciekawy przepis.
  18. Kącik kulinarny

    To taki z Ciebie prawicowiec jak z koziej dupy trąba, albo z pedała dziewczyna.
  19. Kącik kulinarny

    Prawicowość nierozerwalnie związana jest z patriotyzmem.
  20. Kącik kulinarny

    Pisałeś gdzieś, że jesteś prawicowcem. To takim trochę niezbyt prawicowym z tego wynika.
Do góry