Wyniki wyszukiwania

  1. husqagrubas200

    Szlachcic po raz 9 z rzędu

    DORÓB KATEGORIĘ "WSPÓŁRACOWNICY Z BIEDRONKI" OBŁUDNIKU
  2. husqagrubas200

    Najlepszy i najgorszy gracz Jubileuszowego 200

    co tam u pozytywnego sutenera?
  3. husqagrubas200

    Najlepszy i najgorszy gracz Jubileuszowego 200

    dla przypomnienia sPEED = śmiecie @Bl-ack sno-w czy jeżeli APK wypowie sojusz oszustom z sPEET którzy niszczą romantyzm tej pięknej gry, to uzyskają amnestię z twojej strony?
  4. husqagrubas200

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    BNK utkaj morde konfederato obrzygany
  5. husqagrubas200

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A co za różnica czy kobietę czy faceta? Teraz to mnie wkurwiłeś. Jesteś spermiarzem a nie lewakiem.
  6. husqagrubas200

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    to opłata za nazywanie mnie kONFEDERATĄ i imputowanie mi aLKOHOLIZMU. TAK SMAKUJE WOLNY RYNEK OBŁUDNIKU, TASTE YOUR OWN MEDICINE. Dla przypomnienia - Lista obłudników pracujących na kasie w biedronce: 1. @Bl-ack sno-w HAŃBA
  7. husqagrubas200

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    @Isarisu sorry isarisu za atak, black ściek mi złożył ofertę, że jak Cię zaatakuję to mi bliknie 250zł xD kaska już wpadła, więc się z powrotem na niego wyjebuję plecami. czaisz, że ten obłudnik płaci ludziom, żeby Cię wyzywalI? hahaha Dla przypomnienia - Lista obłudników pracujących na kasie...
  8. husqagrubas200

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    tbh @Isarisu walczy równo z @kochamTwojastara o miano użytkownika z najmniejszym IQ na tym forum (a na tym forum to jest serio wyczyn) obłudnik @Bl-ack sno-w po wynalezieniu isarisu: (10x)
  9. husqagrubas200

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    Za kim stoisz w sporze Isarisu vs Black Snow? Zapraszam do oddania głosu w ankiecie. https://strawpoll.com/2ayLkq3VqZ4
  10. husqagrubas200

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    No przydałoby się, żeby ktoś z nim zrobił w końcu porządek, bo ten wrocławski (chudy) szczur @Bl-ack sno-w sobie zupełnie nie radzi. Pewnie tylko cardio mu w głowie. Miło, że zagościł Pan trener na naszym forum i od razu bierze się za porządki.
  11. husqagrubas200

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    @Trener Paweł o witam Panie Trenerze. Kiedy można się spodziewać kolejnych zawodów w wyciskaniu babą?
  12. husqagrubas200

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    nie ma takiej opcji. Jestem na bramce prawdy - jak sam słusznie zauważyłeś (chociaż rzadko zdarza Ci się być na tyle spostrzegawczym) i nie opuszczę swojego posterunku, tak długo jak będziesz wypisywał swoje obłudne treści. Dla przypomnienia - Lista obłudników pracujących na kasie w biedronce...
  13. husqagrubas200

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    zszedł z cyklu bo już po zawodach kulturystycznych, wcześniej ciężej mu się myślało. obłudniku.
  14. husqagrubas200

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    @Bl-ack sno-w to cienki w uszach obłudnik, łatwy do tekstowego, merytorycznego zdominowania. Ale nie ma za grosz ambicji, i sobie wybiera bezbronne, nieświadome niczego ofiary, które nie potrafią się kompetentnie obronić, dlatego przetrwał tak długo. podły KARALUCH. Należy potępiać zarówno go...
  15. husqagrubas200

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    dobry materiał @Leandere
  16. husqagrubas200

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    wypierdolić tego śmiecia @Pozytywny Sutener z kryminalną przeszłością ze strefy publicznej!!!!!!!!!!!! Dla przypomnienia - Lista obłudników pracujących na kasie w biedronce: 1. @Bl-ack sno-w HAŃBA
  17. husqagrubas200

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    masz do wyboru: - zostawić dziecko barberowi konfederacie - zostawić dziecko obłudnikowi, kasjerowi w biedronce, pisowcowi co robisz? Dla przypomnienia - Lista obłudników pracujących na kasie w biedronce: 1. @Bl-ack sno-w HAŃBA
  18. husqagrubas200

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    ja bym wolał dziecko zostawić parze gejów niż parze szurów z konfederosji jebać pis konfederacje i obłudników. Dla przypomnienia - Lista obłudników pracujących na kasie w biedronce: 1. @Bl-ack sno-w HAŃBA
Do góry