Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ale kogo obchodzi to, ze dołączyła do wojny? Ważniejsze jest to, że gracze TI przechodzą deffować WITAM, a niedługo pewnie poleci akcja w ARES. Ale no ****** pozostaje ********** (liczba gwiazdek losowa, kto ma wiedzieć ten wie)
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A to, że Brika po raz kolejny złamie w mniej, niż tydzień postanowienia PoNa, który sama napisała przewidziałeś? Bo ja tak.
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    jakby dostałeś bana za bota gościu to po co się prujesz?
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    przeskroluj do wypowiedzi Keymilla przy 1 akcji\
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ale Ty rozumiesz, że Keymill sam przyznał, że te osoby co leciały 50h wpadały na konto, na którym on był na zaście i wycofał całe wojsko? Sami przyznaliście, że pierwsza akcja to 30 wiosek nabiliście na swoich kretach, więc co to za porównanie? SPEED gra cały świat nieczysto, więc no poczekajmy...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Czekaj, chcesz powiedzieć, że kurwiłeś się przez miesiąc i opowiadasz, że ktoś jest zjebem bo Ci w mordę nie wykurwił? W sumie się z Tobą zgodzę.
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wszedł mi kupon na 48k na superbecie i trochę popiłem i fakt, nie logowałem się 2 dni i dałem sobie ubić ofa w obronie. Dałem dupy, nie będę kłamał. Zachlałem trochę, nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, bo byłem żółtą kropką.
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ale no poproś o raporty z full ofów na mnie. No proszę, zrób to i zarzuć mi kłamstwo, bardzo proszę. Ja nie płaczę. Opisuję sytuację. Karawana jedzie dalej.
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    ' Ale nam deffa cofnęło mistrzu, on był obstawiony, ale przez Brikę cofnęło całego deffa. No cóż, brudna zagrywka TI, Witam wykorzystało -18 walczymy dalej. Lecę odbijać twittera od dzieci z arsenalu.
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Warto wspomnieć, że z tych 18 wiosek aż 12 to wioski Wojtiego, które zostały stracone przez to, że @Brika po raz kolejny zagrała nieczysto i celowo przełamała front Aresom z Witam na 14h przed wejściem grubych od WITAM. No nic, mam nadzieję, że karma do niej wróci, bo jakby nie ona to byśmy...
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No Ty rzuciłeś kontem jak ostatni raz Cię przejmowałem XD
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ciesz się chwilą. Niewiele Ci jej zostało
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ale Ty wiesz, że 17 osób oglądało to na discordzie i jest w stanie to potwierdzić? Nawet Witam może potwierdzić, nie wymyśliłem sobie tych raportów, po prostu mnie szczęście dzisiaj wyruchało i tyle.
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wyjdę na plus śmieciu. Ale szczekaj sobie bo za 28 dni będziesz miał dług jak lakiernik. Po prostu zamiast iść spać o 11 pójdę o 14.
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przyjąłem 46 na 47 ofow od Witam z dodatnim szczęściem, z czego 39 ofow ze szczesciem 24+...To jest pierdolony żart. 5 klinów stykowych przełamanych bo szczęście przy grubym 16.5+... Kmic pokazał mi dzisiaj, że z RNG moge stracić wioski nawet na tak słabej akcji jak dzisiejsza od Witam...
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przecież pisaliśmy Ci, że Brika napluła Alkowi w twarz, pomoc od Dudu to wycofanie 20 zagród deffa od Wojtiego, które nie zdąży na akcje...świetna pomoc
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    ale problem jest taki, że to Ty wyzywasz nas, za to, że 7 graczy Witam wykazało się totalną głupotą i dostało nawet nie skill checka, a po prostu wykazało się głupotą. Nie wiem czemu atakujesz ARES, plemię z łapanki, wygrywa na plemię, które jest uznawane za faworyta świata. 5 miejsc ARES w...
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie zrozumiałeś. Nawiązałem do grupówki WITAM. Otóż chodziło mi o to, że przeze mnie 6 graczy WITAM nie może atakować 1/3 frontu z ARES, a nie, że dostali bana na konto.
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tak, to był mój pomysł. Ja WITAM 6 kont zablokowałem.
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wybacz, ale po czym to stwierdziłeś? Ostatnio prosiłeś mnie o opinię, dałem Ci ją, obaj się zgodziliśmy i taka sytuacja faktycznie ma miejsce. To, że dałem info, ze SPEED podpisze się z WITAM i mnie zwyzywałeś nie znaczy, że nie miałem racji.
Do góry