Wyniki wyszukiwania

  1. ferq

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Wątpię. Skoro nic nie robi tylko plemionami się zajmuje to pewnie rodzice mu dawajo hajs
  2. ferq

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Chłop tyle czasu robi mapki a ustawia takie same kolory prawie na dwa plemiona haha
  3. ferq

    O wyjebaniu 200 kg na klate

    O wyjebaniu 200 kg na klate
  4. ferq

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No w sumie tak ale dość że wam się chce :D ale w sumie jak miałem z 15 lat to tez mnie takie coś cieszyło to rozumiem was
  5. ferq

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Chce się wam tak pisać na tym forum bezsensownie?
  6. ferq

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ten Pejay to jakiś nie ogar tak samo wy co to plemię założyliście przestańcie się pogrążać juz. Najgorsze plemię w jakim byłem.
  7. ferq

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Drodzy przyjaciele z Węgier, obiecałem ważne aktualizacje, dlatego spieszę poinformować, że na serwerze 200, po wnikliwej analizie graczy, kilkadziesiąt wiosek powyżej 2k, zbudowanych na BOT-ie, zostało wyeliminowanych, wszystkie zostały zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie plemienia SPEED...
  8. ferq

    200

    No niezły oszust .
  9. ferq

    200

    Czemu na świecie pisze że menadżer od 5 wiosek a przed rozpoczęciem świata pisało że od 2 wiosek?
  10. ferq

    Świat 200

    Czemu na świecie pisze że menadżer od 5 wiosek,a przed rozpoczęciem było że od 2 wiosek??
  11. ferq

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Najlepsze jak chłop każdemu z rankingu wysyła tę wiadomość. Cały dzień na pewno mu schodzi zanim to wysle xD
  12. ferq

    Najgorszy gracz

    miszello1337
  13. ferq

    O jedzeniu

    O jedzeniu
  14. ferq

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Stefany to nawet z 10 członami dostaną wpierdol xD
  15. ferq

    Dyskusja przed startem S200

    Zróbcie na 200 św żeby można było zapraszać obok. Kto to w ogóle takie wymyśla? Trzeba zakładać pełno kont żeby wreszcie dało obok siebie
Do góry