Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    zamiast w stół proponuje uderzyć się w łeb, gorzej już nie będzie a nuż ci się coś polepszy
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    taki obraz twój
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    pawellq, mnie nie interesuja poprzednie swiaty na ktorych grało kierownictwo INC, nie grałem z nimi ani z wami i tyle. Nikogo tez nie bronię, nie wiem skąd to wziąłeś. Do przeciwnika mam zawsze szacunek, dopóki nie wszedlem na FO to ani pomyslalem zeby o kims z JN cos zlego napisac. No ale obok...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    ty bakłażanie z kulturą masz tyle wspólnego co z dodatnim IQ jak gram od s1 większego przygłupa nie widziałem, serio smieciu i mixon to po prostu sprzedajne dziwki, takich jest bardzo duzo. bocian to jednak ewenement, długo myslalem ze w tej grze takich ancymonów nie ma no ale komus na wiosce...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Ja bym podjął inny temat, jak długo bocian będzie się spuszczał nad "wygranym" kosami i zastami światem xD to jak ty sie tym brandzlujesz jest aż smutne, pokazuje ze nie masz za bradzo innych osiagnięć w zyciu niz kilka pikseli na ekranie. Jak widze co ty tu błaźnie wypisujesz to mam wrażenie ze...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Dobre pytanie, ale chyba lepiej nie wiedzieć. Zły dotyk boli całe życie, a w ich przypadku tych dotyków musiało być znacznie więcej.
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Po pierwszym zdaniu już myślałem ze naszła cię jakaś autorefleksja, niestety to jeszcze nie ten dzień.
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Czy ci marzyciele są teraz z tobą w pokoju?
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    xDDD dopóki nie wszedłem na FO nie wiedziałem nawet co to są Marzyciele, a tu jakiś gołąb czy inny bociek cały czas o nich klekocze. Cóż, choroby psychiczne mogą ujawniać się różnie, niektórzy widzą białe myszki a inni jakichś wyimaginowanych marzycieli.
Do góry