Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    nie 4 tylko 3 xd
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    wiesz że o tym samym pomyślałem :) ale bardziej że to sam @AQUILA pod nową nazwą
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    ja myślałem że jestem odklejony czy też selekcjoner . ale ty @Kiełas przebijasz wszystkich razem wziętych sam na tym fo xd
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    ' czyżby bocian z ekipą wchodził na 197 ? ;>
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Duduś zaproś go wieczorem do nas na dc . Akcja nie zniszczyła jego psychiki, ale ja to zrobię :) , chyba że kolega selekcjoner nie ma jedynek xd to w takim wypadku wycofywałbym tą prośbę marszałku .
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    super <3 . widziałem gdzieś już kiedyś twoje podsumowanie xd . i skończyło się kasacją konta czy tak będzie tym razem oj chyba tak :) .
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Pluto vs k56
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    @JanNiszczarka myślałem że po przejdzie przez @Pan Bocian na fo 189 nigdy się tu nie odezwiesz. Ale wiedziałem jak cię dzieciaku odpalić aby się tu coś ciekawego działo :) . Tylko wiesz ja mogę być słabym grajkiem czy darmiarzem ale nie musze co świat zmieniać nicku . Jahu33 , diogones ...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    wstałeś już ? człowieku weź się obudź :), za tydzień was nie będzie :). Już psycha siada ? :) Po pierwszej akcji obstawiam że 4 z was przestało grać :) zgadza się wielki trenerze porażki ? u was jak się to mówi ? raz się przegrywa , raz się przegrywa tak dobrze godom ? :) tschus :) . PS. A co...
Do góry