Wyniki wyszukiwania

  1. aqq07

    Dyskusja przed startem S200

    Mam nadzieję, że wraz ze startem świata 200 powróci najlepszy jutuber w polszy, a mianowicie Lewy Sutek Dracona bo już znam na pamięć wszystkie filmy na kanale i przydało by się coś nowego, pozdrawiam, wierny fan.
  2. aqq07

    [VIDEO] Kronika s190 okiem Rohańczyka

    Jestem fanatykiem takich tworów i mimo, że nie grałem na tym świecie to nie żałuję żadnej sekundy którą poświęciłem na to cudo kinematografii, gratulacje dla zwycięzców.
  3. aqq07

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dual teraz:
  4. aqq07

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Myślę, że czytanie wypowiedzi duala to już jest pewnego rodzaju masochizm
  5. aqq07

    Art. 286

    Wiecie o co chodzi z tymi gośćmi? Stoją od wczoraj pod prokuraturą w Poznaniu i krzyczą, że nie odejdą dopóki prawda nie wyjdzie na jaw
  6. aqq07

    Art. 286

    Masz macan, będzie ci potrzebne
  7. aqq07

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Myśle, że większość nie zrozumiała tego piszesz, ale to akurat dobrze świadczy o tych osobach. Zresztą co tu więcej dodawać xd
  8. aqq07

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Panie Areczku, rekrutacja połowy świata jest dla zarządu
  9. aqq07

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    japa(cz)
  10. aqq07

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Przepraszam, weźmie ktoś zasta? Zacząłem analizować wypowiedzi duala i obudziłem się w jakimś białym kaftanie w dziwnym pomieszczeniu, pisze sten post z przekazu myśli, nie wiem kiedy wrócę
  11. aqq07

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    co cię boli czy aż tak cię to boli że rychu peja ma okazję uczciwie zarobić
  12. aqq07

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Co? XD
  13. aqq07

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Wybacz, zbyt skomplikowana grypsera dla mnie
  14. aqq07

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Być może się mylę, jest nawet na to duża szansa, ale skoro pisze w dziale „Świat 197” w temacie „dyskusja o sytuacji na świecie 197” to jest duże prawdopodobieństwo, ż chodzi mu o świat 197
  15. aqq07

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Pomyliłaś chyba konwersacje z ojcem, mówiłem żebyś nie zapisywała mnie „Tatuś”
  16. aqq07

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    przepraszam, że tak powiedziałem
  17. aqq07

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Typowa gruba która jedyny kontakt z mężczyzną ma gdy mówi typowi podbijającemu do jej koleżanki, że nie są zainteresowane
  18. aqq07

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dziękuję szanownej Administracji za zwrócenie mi uwagi by nie używać stwierdzenia „po (tutaj słowo niecenzuralne określające penis)” oraz dziękuję osobie która zgłosiła to haniebne zachowanie, miałem kryzys emocjonalny i poniosła mnie fantazja. W przyszłości postaram się o rozważniejsze...
  19. aqq07

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @AQUILA to już nie jest śmieszne, jak się podasz za dziewczynę to też Cię łatwo rozpoznać
  20. aqq07

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Jesteś jakimś generatorem randomowych memów i powiedzonek? Bo mam wrażenie, że uczestniczę w rozmowie ale do końca nie wiem na czym ona polega
Do góry