Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    @Zawisza Czarny. może opowiesz nam o swoim nabijaniu agresora na tym świecie panie agresor :D ps. do agresora to ci dużo brakuje :)
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    No ale tak boli mnie dupa wygranego świata. Dyplomata a jednak głupi jak but :)
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Mnie nie ma co boleć, to chyba niektórych z was boli jak się bronie :)
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Możesz mu przekazać że nie pogadamy, chłop co pisał ciągle do mnie i sprawdzał czy jestem :D
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Chyba żałosnego frontu którego nigdy nie widzieliście :D Podobno już na 200 nie idziecie, jaka szkoda, chyba doszliście do wniosku że nie macie czego tam szukać :) ps. fajne synchro robią te grajki z frontów :D jak widzę te wasze próby przejęcia moich wsi to nie wiem czy mam płakać czy się śmiać :)
  6. Mapki i staty? Stukniety da rade?

    Nie zrobimy z nimi koalicji, bo nie mają jaj, zostali opluci a oni dalej grają pod śmieszne fronty :D
  7. PODSUMOWANIE - mrożenie składów

    Wstawaj, zesrałeś się :) Powodzenia na 196, ten projekt jebnie tak szybko jak twój mózg który nie ogarnia ;)
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Piotruś ja ci życzę tego żeby fronty Cię ostro wyruchały w dupę na koniec. Mam nadzieje że zostaniesz rozebrany, od początku ciągle tylko pisałeś do innych graczy z plemion z zapytaniem "chcesz do plemienia". W taki sposób właśnie powstały bąble ;) Fronty z tego co też widzę ciągle unikają...
Do góry