Wyniki wyszukiwania

  1. AnimusVex

    Dyskusja o sytuacji na świecie 202

    Mirek daj like
  2. AnimusVex

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    witaj graczu
  3. AnimusVex

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Witam jak leci dzionek jak humorek ? Rodzina zdrowa? Jem ohydny burger drwala a wolałbym jakiegoś pysznego hot doga maybe zapiekanke smaczną z sosem tysiąca wysp czy na orlenach takie mają ???
  4. AnimusVex

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Polityka to polityka jeden ch*j czy to komuniści naziści czy demokraci. Spójrz sobie na Ameryke. Dla bogatych lobbystów nie ma znaczenia czy ktoś ich postrzega jako prawicowych/lewicowych liczy się tylko kasa.
  5. AnimusVex

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Nie no trolluje oczywiście każdy może mieć swoje zdanie. Ale uważam że jednym z niewielu atutów w naszym państwie jest to że trzymamy się swojej waluty jaka by nie była. To nam pozwala zachować niezależność która jest podstawą istnienia tego narodu. A co do słów z Katyniem - tak, myślę że...
  6. AnimusVex

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Gdyby Polska była bogatsza to Niemcy na współe z Ruskimi zgotowali by nam kolejny Katyń.
  7. AnimusVex

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    W Polsce Polska to została tylko racja stanu. Już nawet paróweczki na stacjach benzynowych sprowadzają zza morza.
  8. AnimusVex

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Btw zastanów się co w Polsce jest takiego Polskiego żeby się opłacało przechodzić na Euro. Ludzi już na mieszkania nie stać a myślisz że w Euro to wyjdzie taniej?
  9. AnimusVex

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Dobre to by było gdyby nam technologii na grafen nie podjebały te pazery z zachodu.
  10. AnimusVex

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    A to ty jesteś taki pojebany?
  11. AnimusVex

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    A co wolno?
  12. AnimusVex

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Snow czemu masz tak mało reakcji znowu cie zbanowali?
  13. AnimusVex

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Wybacz L nie mogłem się powstrzymać <tanczy>
  14. AnimusVex

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Chociaż kto wie na pieczeniu paróweczek na stacji benzynowej może nie wyszedł byś tak źle.
  15. AnimusVex

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Płytki kafelki zadaszenia zbrojenia co ci się tam przywidzi. Tak serio to żartowałem minimalna jest teraz chyba z 12 a ja się więcej nie pcham do tego rajchu. Euro fajnie wygląda tylko na papierze inaczej jest jak jedziesz za granice i w Euro musisz się utrzymać opłacić mieszkanie wyżywienie (...
  16. AnimusVex

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Dawaj ze mną na robote na niemcy 9 za godzine
  17. AnimusVex

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    @B-lack S-now chciałbyś wprowadzenia waluty Euro w Polsce?
  18. AnimusVex

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Dowiedz się lepiej kim jest Dread Pirate Roberts może to ci otworzy oczy meh...
  19. AnimusVex

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Do góry