Wyniki wyszukiwania

  1. wniebo

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Ważne,że Hemi nie zawiódł xd
  2. wniebo

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Pogoda dopisuje, sezon grillowy w pełni, a więc nie można zapomnieć o greckich tzatzikach Składniki na autentyczne greckie tzatziki: 400g dobrego, gęstego jogurtu greckiego 3 ogórki gruntowe lub 1 duży ogórek zielony 1/2 pęczku koperku 2 ząbki czosnku 1/2 cytryny 4 łyżki oliwy 1 łyżeczka octu...
  3. wniebo

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Lepsze od statystyk w ten słoneczny majowo-grillowy weekend będzie przepis na ziemniaczki z grilla :) POLECAM 0,5 kg ziemniaków starannie wyszoruj i ugotuj w mundurkach, z dodatkiem odrobiny soli. Kiedy lekko zmiękną, wyłącz palnik i odłóż na bok, żeby się ostudziły. 2 Przygotuj masło...
  4. wniebo

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Ja to tylko tu zostawię
  5. wniebo

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Jebać te piksele.
  6. wniebo

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Zazwyczaj się udzielam jak mam dowody , a na przerabianie screenów nawet jakbym chciał to jestem za stary, trochę młodszy od @Jurekn LXXIX . Chyba, że ta grupowke z podrobionym nickiem Arnolda też przerobiłem @Stuknięty nie mam dowodów ale tak usłyszałem o jednym graczu(dobrym graczu)...
  7. wniebo

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Przecież znasz nicki
  8. wniebo

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    @przemeczi skoro to co na fo nie bierze się na poważnie i tak rzucasz screenami to po tym powinieneś raz na zawsze utkać swój kosiarski łeb
  9. wniebo

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Odnieś się do 2 pkt , bo znowu postami zagluszasz Bo on pisząc przynajmniej w swoim imieniu a Wasz kumpel się podszywa
  10. wniebo

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    1.) Nie ukrywam, że Haran powinien mieć już dawno zakaz pw w tej grze (oprócz WG jako KD) nic nie poradzimy, niech trolluje :) 2.) Właśnie masz poniżej ,wrzucany już tu screen próby skłócenia mniejszej Koalicji zrobionej przez Waszego dyplomate (postanowił nawet wydać 500PP i zmienić nick...
  11. wniebo

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Zostaw Kapitana, reprezentanta Polski
  12. wniebo

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Lord się splakal w opisie wojny z kotami, o świat 176, który z tym nie ma nic wspólnego.To analogicznie powinniśmy się do Darmy splakac, że nie grają z Nami bądź oni do Nas, bo jako Elite na 190 bylismy sojusznikami. XD Nowy świat to zawsze nowe rozdania.
  13. wniebo

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Hemi oddycha ?
  14. wniebo

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    od kiedy ma dziewczyne, tylko ruchanie mu w głowie...
  15. wniebo

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Daj jakiś dobry szablon , bo mam dylemat. Będę wdzięczny
  16. wniebo

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Dziękuję Darmoholicy - 2 dni z rzędu.
  17. wniebo

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    0% walki XD
  18. wniebo

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Dziś chyba też mi blachę fundną, kolejne offy wchodzą. Darma się na deff przerabia ?
  19. wniebo

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    @Lord Rajmund z Kałuży. Jaki Ty jesteś typie odklejony to głowa mała. Wrzucasz jakieś screeny podniecony, z których nic nie wynika. Wszędzie gracze beczkę mają na DC między sobą czy messku , u Nas też śmieszki swego czasu były pt. "Może będą Piekielne Wariaty" , TO JEST NORMALNE. Mnie też...
  20. wniebo

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Darma - dzięki za blache nabita na wiosce 1k pkt Szczególne podziękowania dla tych co bili bez taranów i dla pomysłodawcy zrobienia Wam urlopu od offemsywy na najbliższe 2tyg. (Rozbite na wsi 1k przeszło 50offow) Edit- Nasi rycerze za expa też dziękują Trzymajcie się
Do góry