Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Black błaźnie, widzę Rekord zbieractwa wczoraj zrobiłeś 458 xdddddd
  2. Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    Ty to chyba chciałbyś grać w jakiejś dobrej ekipie , ale , że jesteś GÓWNEM nikt cię nie chce do siebie zaprosić i płaczesz na fo pierdzieląc głupoty i masz wielki BOL DUPY. Miałeś kiedyś w ogóle 2 wioski ? Napisz do chojakkatowice on zbiera takie miernoty jak ty, dogadacie się.
  3. Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    Jakim to zjebem trzeba być by dzień w dzień siedzieć na forum jakiejś gierki i pisać te wymiociny, weź się człowieku za jakąś normalną robotę, a nie na zasiłkach lecisz. Normalny człowiek PRACUJE a ty robisz tylko z siebie pajaca na forum
  4. Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    Weź ty przyjebie stąd spierdalaj na te swoje inne fora
  5. Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    Jak nie chcecie cały czas takich samych światów to dajcie świat jak kiedyś z przedmiotami dla rycka, ogień olimpijski te sprawy
  6. Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    Kmic czy Ty chociaż raz stworzysz jakiś normalny swiat? z normalnymi ustawieniami ?Ciekawe, czy tego dożyje
  7. Wygrywanie świata w kilka plemion

    Sztywniutko Mordeczko, z fartem
  8. Wygrywanie świata w kilka plemion

    Wiadomo pichexx...., już 7, już po perełce jesteś, czy jeszcze nie?
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Coś pięknego, będzie słychać kwik świń w trd jak i srohanie, im akurat łatwo będzie wybrać 50 osób swoich przydupaskow, a reszta do wora, a wór do rozbiórek i kolejne pół roku będą jeść swoich. Mam nadzieję że ludzie przejrzą na oczy że są prowadzeni na rzez przez swoich i zaczną się bunty...
  10. Wygrywanie świata w kilka plemion

    Przecież tak teraz jest co świat , więc żadnej różnicy by nie było
  11. Wygrywanie świata w kilka plemion

    Marzy mi się świat, przykładowo max plemienia 60 czy 80 osób i już od pierwszego dnia zamrożenie składów wtedy by była gra każdy zbiera ekipę i z taką grą do końca
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Nie pisze, tylko jest napisane
  13. New world's

    Hej kmic kiedy zapowiedź nowych światów ?
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Teraz to tak się robi: Srohan 165 osób srerTRD 170 osób xDD i oni chcieli zamykać 50:50 świat. Czyli reasumując z jednego i drugiego wziąć po 25 osób, reszte pół roku rozbierać a potem ewentualnie jakaś walka z kimś tam xd patologia plemion
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    W sumie nawet was nie żal. Wystarczyło podpisać się z wnk by od waszej strony mieli spokój, deffa przerzuciliby i by te srohańskie pomioty rozwalili w drobny mak, a wy polecieliscie na chciwość łatwych wiosek i wzięliście ich z dwóch stron, a teraz płaczesz , że srohan deffuje stefany? Przecież...
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Haha jebłem tfu na to rohańskie ścierwo
  17. Światy 189 i 190 - dyskusja przedstartowa

    Obecnie po jaja w twojej matce
  18. Świat 190 (03) Mix parametrów

    Ale ty jebniety jesteś to pytań nie mam
  19. Świat 190 (03) Mix parametrów

    Gdyby była NORMALNA ankieta, że raz oddajesz głos i nie ma możliwości zmiany to byście ugrali sobie następny świat bez ms za 5 lat xD żałosny jesteś z tymi swoimi pociotami. Mam nadzieję że będzie bez ms i będziesz płakał kolejnych kilka lat. Nie podstawiam.
  20. Świat 190 (03) Mix parametrów

    Gdyby była ankieta, że raz oddany głos jest ważny na daną opcje i nie możnaby było zmieniać swojej decyzji później to zobaczylibyscie świat bez ms jak świnia niebo. Niestety ankieta była niedoprezyzowana, bo co to za ankieta jak można xx razy zmieniać swoje zdanie ? Tu wam przez to się pofarcilo
Do góry