Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Brak słów :rolleyes:
  2. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Co ty człowieku gadasz do mnie ? xd ty masz nick tylko zwierzaczek a on jest prawdziwym bydlakiem bez mózgu.
  3. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Jedziemy z nią .
  4. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Zwierzęciu z VIP - jesteś cwaniakiem i piszesz po rodzinie to bądź odważny i do nas się przedstaw;) tu już nie będziesz takim kozakiem ?
  5. Dyskusja - zaczynamy ;)

    To w końcu ta fuzja jest jutro czy z Jutro ?
  6. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Nawet jeśli to co ma jedno wspólnego z drugim ? Jesteście zwykłe zlewki z biedry z lat 00 a ciskacie się jak Tyskie z 2005 roku. Z czym do ludzi ?
  7. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Wie ktoś o której 8 odjeżdża z Sienkiewicza ?
  8. Dyskusja - zaczynamy ;)

    "Far Over the Misty Mountains Cold, To Dungeons Deep and Caverns Old, We must away ere break of day To find our long-forgotten gold. The Pines were Roaring on The Heights, The Winds were Moaning in the Night, The Fire was Red, it Flaming Spread, The Trees Like Torches Blazed with Light." WE...
  9. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Nie tu Kamil.
  10. Wher szybkie

    Oragnizujemy marsz - WOLNE SZYBKIE ! Dajcie ludziom tego czego chcą ;)
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Odezwał się Choriel który gra w darmiona.pl
  12. Szybkie

    Witam, czemu nie ma szybich gierek ?
  13. Magiczny ołówek Profesora

    Jestem wielkim twoim fanem , prosimy o więcej
  14. Dyskusja świata 188

    Nawet na forum pod nickiem Perełka, jest napisane chłop . <hahaha>
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Panie i panowie kłótnia na poziomie przedszkola ,moim zdaniem a co to kogo obchodzi czy masówka czy nie masówka , czy zgrana ekipa cz zgraja gości którzy mają czubka w głowie i grają ze sobą pierwszy raz? czy nie najważniejsze jest żeby wygrać? A kto jakim sposobem to serio mało ważne ;) Gra...
  16. Dyskusja świata 188

    To ja już wolę jak się kłócą niż gadają sami do siebie
  17. Dyskusja świata 188

    Przynajmniej nie muszę się wstydzić za siebie jak co nie którzy, trol z jaskini więcej kultury ma.
  18. Dyskusja świata 188

    Witam panie i panów ;) Poczytałem sobie tych waszych postów trochę i stwierdzam z pełnym przekonaniem że nikt normalny w 2023 roku nie gra w plemionach tylko sami poje&by, odmieńcy(w tym i ja) którzy są przy tym zadufani i pewni siebie bo jak nie jesteś to nie masz co robić w takich grach jak...
Do góry