Wyniki wyszukiwania

  1. Makap Back

    RUNDY SZYBKICH- POPRAWA

    Ej nie wierze. To co sie dzieje jest nie możliwe. Podejście Admina do SP, forum, gra co tu się wyprawia. Piszę wiadomość do Innogames gmbh bo tak byc nie moze. Jeszcze mi podziękujecie.
  2. Makap Back

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Kto jest niby Adminem szybkich?
  3. Makap Back

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Czy na weekendy można ustawiać rundy nocne? Admin?
  4. Makap Back

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Admin możesz w nocy ustawiać jedna rundę każdego dnia?
  5. Makap Back

    RUNDY SZYBKICH- POPRAWA

    Zachęcam do konstruktywnej wypowiedzi graczy oraz może się doczekam Admina. W sumie widzę, że SP wymarło to nie te czasy co kiedyś -większa popularność. Zakładam, że reszcie akceptują takie zasady i to szanuje.
  6. Makap Back

    RUNDY SZYBKICH- POPRAWA

    Hej, po 7 latach wróciłem ponownie. Ale co mnie najbardziej ruszyło i zmotywowało? To chęć zmian, niż gry. Po pierwsze musimy sobie wyjaśnić pewne kwestie. Plemiona nie są utrzymywane z datków charytatywnych. Na rundach szybkich wykupujemy premium, aby gra miała sens. Nie może być tak, że my...
  7. Makap Back

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    No nie do końca, ta Pani ma swojego przełożonego a ten przełożony ma przełożonego, itd, itd. Dziwne. Szukam informacji, na temat szybkich rund kiedy są, jaki jest grafik, ale nie mogę znaleźć. Widzę, że bardzo słabo. Dlaczego są teraz tylko 4 rundy na dzień? Jaki jest powód? Zachęcam Admina do...
  8. Makap Back

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Dlaczego jest tylko kilka rund? W nocy nie ma żadnych, żeby sobie pograć. Czyżby inflacja? Jaki jest powod?
  9. Makap Back

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Cześć ! Witam nowych, a może i starych graczy ; ) Jeśli ktoś mnie pamięta. Jak wyglądają teraz rundy/poziom w porównaniu do starszych lat. Pozdrawiam.
Do góry