Wyniki wyszukiwania

  1. Krzychu Bestia

    Dzień Dobry Misiaki

    Narazie obrona na 15% potencjału ;D
  2. Krzychu Bestia

    Dzień Dobry Misiaki

    Ja tam nie pamiętam żeby @Sylwan23 czy @markopolo19 byli jacyś jadowici zanadto ;p
  3. Krzychu Bestia

    Dzień Dobry Misiaki

    Zobaczcie jakie to dziwne, na FO wojna na 100% potencjału, na świecie jakieś marne zaczepki burząco-zwiadowczo-przejmujące na 5% - max 15%. Słowa ranią bardziej niż katapulty.... :)
  4. Krzychu Bestia

    Dzień Dobry Misiaki

    @Bl-ack Sno-w zainwestuj w takie fajne biurko co się podnosi do pozycji stojącej. Nie jestem lekarzem, ale wydaje mi się że siedzenie na forum może tylko pogorszyć sprawę, to lepiej postać :D
  5. Krzychu Bestia

    Dzień Dobry Misiaki

    100 lat temu, chyba na 21św. było takie plemię Szarańcza, masz z nimi coś wspólnego? ;P
  6. Krzychu Bestia

    Dzień Dobry Misiaki

    Pandaseka pisząca(y) najbardziej dyplomatycznym tonem, starająca(y) się nikogo nie urazić i wskazać na fakt że to jednak "tylko" gra oskarżana o propagandę - to tylko świadczy o tym że Rebels to licząca się siła na świecie :P Bellum to przyznaje, za kilka dni trzeba będzie jeszcze sprawić że...
  7. Krzychu Bestia

    Mapki i Staty By Stukniety

    Wnoszę o zmianę kolorów ak/witam, fiesta przestała ich oddzielać :D
  8. Krzychu Bestia

    Dzień Dobry Misiaki

    E tam, buntowników trzeba było rozebrać, darmy poprzejmować, roboty mnóstwo :D
  9. Krzychu Bestia

    Dzień Dobry Misiaki

    Hej nie było mnie na forum, co tam się działo przez ostatnie dni? Chyba nie chcecie mi powiedzieć że cały czas kwestia fiesty jest na topie? ;D
  10. Krzychu Bestia

    Dzień Dobry Misiaki

    Po akcji Bell na MS rozumiem dlaczego myślisz że raczej tam może być ciężko, ja jednak uważam że Rebels nie można skreślać :) Ale zgadzam się że prawdopodobnym jest bell+fine vs witam w dalekiej opcji czasowej :D
  11. Krzychu Bestia

    Dzień Dobry Misiaki

    Kurde od kilku dni wysyłam memy i komentarze, wszystko żeby z chłopa stać się pikinierem, a tu wystarczy człon sobie skasować i już... Na Ciebie patrzę @witam overa
  12. Krzychu Bestia

    Dzień Dobry Misiaki

    XD no to kaplica XD Masz, wypadło Ci
  13. Krzychu Bestia

    Dzień Dobry Misiaki

  14. Krzychu Bestia

    Dzień Dobry Misiaki

    Dorzucam do jutrzejszego konkursu!
  15. Krzychu Bestia

    Dzień Dobry Misiaki

    Nie wiem czy czytam to wystarczająco głośno, ale ciężko się nie zgodzić xD
  16. Krzychu Bestia

    Dzień Dobry Misiaki

    Nie przyszedłem na przepychanki słowne, ale zasadniczo to nikt nikogo nie wyrzucił - nastąpił pewien rozłam z inicjatywy tych graczy którzy sami postanowili wyjść z plemienia. Winą za to należy obarczyć po 1 ich samych, po 2 radę Rebels, która moim zdaniem nie zareagowała z wyjaśnieniami...
  17. Krzychu Bestia

    Dzień Dobry Misiaki

    Jeszcze nie wiadomo, ale jeśli tak to przynajmniej z honorem. Zasadniczo FINE wydaje się być najmniej winne całej sytuacji, ale mleko już rozlane :(
  18. Krzychu Bestia

    Dzień Dobry Misiaki

    No tak :D. Rebels dobre (0stopni), Rebels złe(180 stopni) i znowu Rebels dobre (360 stopni)
  19. Krzychu Bestia

    Dzień Dobry Misiaki

    Zobaczcie jak polityka zmieniła się o 360 stopni w dwa dni= Rebels jako poważane plemię walczące z kosownikami --> rEBELS, wszyscy śmieją się z politycznego fikołka --> Okazuje się że ci przeciwko którym Rebels występuje, Witam, maczało palce w najbardziej skurwiałej akcji na tym świecie -->...
  20. Krzychu Bestia

    Dzień Dobry Misiaki

    Może nie żeby upadła ale coś takiego należy weryfikować, czy fiesta czy witam czy bell czy ktokolwiek to są KLIENCI tej firmy, nie robią łaski że PP kupują... Tak się o klientów nie dba :)
Do góry