Wyniki wyszukiwania

  1. JasneŻeSzymek x Matrol

    Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    Ależ wojna za nami :O Czteroletnie konto gracza kikus69 postanowiło nareszcie zadebiutować w grze, nie trafił na byle jakiego przeciwnika, aktualne TOP1 weszło jak w masło. Stosunek RA do przejętych wiosek SPEED 2,2k na wioskę APK 3,01k Witam 17,71k TI 3,68k !N! 12,70k Nie chcę mi się bawić w...
  2. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nie gram na tym świecie, korzystaj
  3. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @Damszot x Szeri weryfikacja mocno XD Skille prawdziwe jak blacha RW ze 185. Pozdrawiam!
  4. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ależ to musiał być zacięty bój! Gracz chciał zapomnieć o tej traumie i musiał zmienić nick :/
  5. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mała aktualizacja przed startem świata 200
  6. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Biało-czerwone orły się nie pierdolą z Węgrami w wyścigu kuźni XD
  7. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Robinio, a dał Ci ktoś kiedyś do informacji, że jesteś wampirem energetycznym? Daj już spokój bo mrozi za każdym razem jak się to czyta serio XD
  8. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Tego co zasypywałeś screenami i chciałeś żeby kosował XD
  9. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    No i właśnie przez takich typów ludziom się nie chce wracać do tej gry. Możesz siedzieć po nocach, klikać te konie w nieskończoność a i tak na końcu osoby z małym siurkiem zrobią potrójne salto i masz lotkę z gry
  10. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Tu nie chodzi o kasację gościu, tu chodzi o to, że ludziom się może nie chcieć grać z takimi pomyjami jak ty. Poziom twojego odklejenia do kosmosu pokazuje to, że w chwili kiedy ludzie po prostu są rozczarowani, że ktoś im konta rozpierdolił jedną zagrywką to dalej masz we łbie tylko wizję ILE...
  11. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    DECKUŚ NIE WIEDZIAŁ XD
  12. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Wstydem to jest grać razem z tobą, ale bez echa się nie obędzie to, co zrobiliście. Każdy zapamięta na pewno :)
  13. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Ja wiem dowódco podziemia, że serduszko bije mocniej od rana i pachy się pocą mocniej z emocji, ale weź znajdź w tym wszystkim logikę bo składasz wypocinki jak dziecko, które wszystkiemu przeczy. Te "pojeby" z rady po prostu nie chciały grać z ludźmi waszego pokroju jak wyszło szydło z worka, a...
  14. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Ściek moralny. To, co zrobiono pokazuje tylko jak te Deckusie i inne oszołomy są w stanie nie liczyć się zupełnie z innymi, żeby przygarnąć sobie kilka wiosek do zaleczenia kompleksów. I jak zwykle, screeny z dopisaną narracją. Fakt jest taki, że wyczyściliście front w dniu akcji, większego...
  15. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Zanim rzucisz robotę żeby mieć czas na wstawienie screenów to chociaż je czytaj i wyciągaj logiczne wnioski bo mam wrażenie, że jak już stukasz w klawiaturę to biega w głowie jakiś chomik, którego nakręca wizja bicia brawa kolegów z gry.
  16. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Wchodzę czasem poczytać, pośmiać się, zobaczyć czy żyje Kirea (szlifuj szachy) i ile dzisiaj zjebów padło, takie nicnierobienie w trakcie dnia. Ale nie mogę wyjść z podziwu jak bardzo można się wczuć w gierkę przeglądarkową. O ile ktoś jest w stanie przekładać z jej powodu wakacje, chować się po...
  17. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Nadzieje się nie kończą na jednym przeoraniu offa, chyba że o innej grze mówimy. Sporo betonu, wyciąga się wnioski, jakieś analizy i gramy dalej
  18. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Mimikra – przystosowanie ochronne występujące u zwierząt (zwłaszcza owadów), polegające na upodabnianiu się zwierząt bezbronnych do zwierząt zdolnych do obrony lub upodobnianiu się do różnych gatunków zwierząt zdolnych do obrony poprzez przybranie ich kształtu, barwy, zachowania lub innych...
Do góry