Wyniki wyszukiwania

  1. Możliwość zwiększenia częstotliwości automatycznego balansowania surowców przez MK (zakładka "zasoby")

    U mnie skrypt nie działa na przykład :/ zwraca błąd: Uncaught SyntaxError: Unexpected end of input
  2. Możliwość zwiększenia częstotliwości automatycznego balansowania surowców przez MK (zakładka "zasoby")

    Funkcja przesyłania zasobów nie jest w stanie skutecznie zapobiegać przepełnianiu się spichlerza, ze względu na to, że wysyłanie jest ściśle zdyskretyzowane do trzech transportów dziennie w odstępie ośmiogodzinnym. Możliwość zwiększenia częstotliwości przeprowadzenia redystrybucji surowców w...
  3. [Pasek] Dysponent surowcowy

    Skrypt nie działa: Uncaught SyntaxError: Unexpected end of input Macie ten sam błąd czy ja robię coś źle?
  4. Światy 187 i 188 - dyskusja przedstartowa

    wiem, ale niestety nie było możliwości ściągnięcia znajomych na ten świat, bo randomowa pozycja początkowa wiosek, a chcę ziomeczków z biura zagonić do wspólnej gry :P
  5. Światy 187 i 188 - dyskusja przedstartowa

    szkoda, że na obydwu jest nielimitowane farmienie. Osoby które pracują i nie mają czasu w pełni poświęcić się ciągłemu farmieniu w zasadzie nie mają żadnych szans na zyskanie przewagi relatywnie do graczy regularnie farmiących. Gdyby chociaż jeden świat miał ograniczony farming, który możnaby...
Do góry