Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Ci nieudacznicy to chyba wygrali jakieś światu w tej grze, nie? ;)
  2. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    9 W sumie to i tak nie istotne xD Przecież Wy nie widzicie w niczym problemu, więc nie mogę wymagać, żeby ktoś tu umiał łaczyć jakieś wątki. Tylko sie cieszę, że nigdy więcej nie wrócę do tego kraju. I że nie będę musiał brać udziału w patologicznych wylewach jakimi sie tratuje wszystkich...
  3. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    8 Olewając przy tym nienawiść do mniejszości i ksenofobie bliźnich, przejawianych na codzień w całej polsce xD To naprawdę świetne podejście, gratuluje, w niczym mnie ono nie zaskakuje mówiąc szczerze xD
  4. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    8 chlor. Wysuszony, przez nozdrza wchodzi prawie jak cukier!
  5. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    7 Tato zbił mnie laską kiełbasy, jak nie chciałem zjeść pierogów mamy dziesiaty ra pod rzad :( Potem tak jak mówisz - wzieli trunek, i wypili zawartosc z gwinta, ażeby odreagować trochę po ciężkiej czynności, obrzygali siebie nawzajem i poszli spać :( Jutro będę mógł sie pochwalić nowymi...
  6. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    6 to, macie dziewczyny polaczki? Gej Alfa odszedł z tematu, więc możemy zacząć rozmowy poważne mocno przereklamowane. Ja nie mam i po tym co widziałem, nie będę miał :)
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Forum jakością postów tutaj nie powiewa tak czy inaczej. Więc, odróżniony pisaniem bzdur raczej nie będziesz :)
  8. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    5 przecież napisałem "debili". Więc, nie pominąłem i ruskiego pochodzenia.
  9. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    4 Prawilniaki, dresiarze, kolesie trzaskajacy bezmyślnie fiutami, chcący wszystkim pokazywać jacy to oni nie są mocni :) Ile ja już Was przerabiałem w życiu i wysrałem to chyba nie zliczę :D
  10. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    3 Wielkie, ogromne m3stw0 polaczków, rumunów, słowaków, czechów, debili i duma z roboty rodzi w nich strasznie dużo stresu jak na ludzi, którzy sie obnoszą pseudo agresją i męskością wszędzie gdzie nie pójdą. Nie jestem pewien, czy spotkałem w życiu wieksze kaleki umysłowe. Nakręcają sie jak...
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Toksycznych na pewno. I co? myślisz, że coś zmienisz takim gdybaniem? w sumie nie zdziwiłbym sie, gdybyś w jakimś stopniu był tak toksyczny jak reszta. Bo tak sie składa, że to nie porażki w grze czy RL te toksyczność powodują :)
  12. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    2 Wszyscy sasiędzi są gorsi. Wszyscy obcokrajowcy są gorsi. Wszyscy odmieńcy są gorsi. Wszystko co nie polskie jest gorsze. Polak umie lepiej, szybciej. Sprawniej. Życie niektórych ludzi jest tak żałosne, że muszą poniżać innych by czuć sie lepiej. Dochodzi też kwestia patologicznego...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Myślę, że przez żal o kosę zbiera Ci sie na fantazje xD Nikogo innego nie obchodzą Twoje problemy, więc takiego hasła po prostu nie będzie nigdy.
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Z przyrą akurat jest wszystko w porządku :)
  15. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    1 Prawilny człowiek śmieszny człowiek. Fantazjuje, że jego słowo ma decydujący wkład wszędzie gdzie pójdzie. W istocie, jest warte tyle ile jego wkład społeczny. Troche ujemny ułomny.
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    @Lordzie Snow, przywołuje Twój majestat! Publika czeka na cyrk, moderatorzy z warnami xD
  17. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    0 zburzyć sejm, zbudować meczet :)
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Teraz jest dobry moment na to, zdby przypomniec spolecznosci plemion, ze Black Snow jest jedyna osoba zbierajaca warny i bany xDDD
  19. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    191 Polska dla muzułmanów :)
  20. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    162 sub-kultura weganinów? serio? pomyślałbym, że dawno rozwaliliście sobie palce w kółko stukając w klawiaturkę o tym, jak mięsożercy wyniszczają planetę xD
Do góry