Wyniki wyszukiwania

  1. QX117

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Czarny humor najlepszy xD Nie znasz się Mirek
  2. QX117

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Nie jestem w radzie więc w sumie nie mam obowiązku wszystkiego wiedzieć. W porządku Koniec tematu Wbrew pozorom też ci dobrze życzę na przyszłość. Już wyrosłem z tego toksycznego spinania dla jaj chociaż tobie się wydaje, że byłem fałszywy gdy próbowałem do ciebie podejść w inny sposób. Nie byłem:)
  3. QX117

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Dobra skończ farmazonić w sumie bo omsknięty na akcji palec aby wydymać współplemieńca i to jeszcze rodowitego Stefana a następnie atak na radnego to jest zdrada. Wszędzie byś za to został rozebrany geniuszu.
  4. QX117

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Myślałem, że grasz w WnK xD Mogę ale nie muszę a w sumie to wolę cię ignorować. Ps. Miłego dnia wszystkim
  5. QX117

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    W sumie możliwość rozwijania się to zawsze zysk a nie strata.
  6. QX117

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Są osoby, które kochają i osoby, które nienawidzą. Jakaś harmonia musi być zachowana xD A ty skydwayler co? Chyba długo już nie pograsz. Chciałem raz pytać na jakim koncie ty właściwie grasz ale chyba bez sensu.
  7. QX117

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Dla ciebie bardzo dobrze bo by to było dla ciebie zbyt skomplikowane xD Powodzenia na nowej drodze itp.
  8. QX117

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    No ja ciebie też nigdy nie lubiłem ale mimo wszystko uważam, że nie powinieneś skończyć tak jak skończyłeś. Przecież to co pisałem to nie była żadna ofensywa w twoją stronę.
  9. QX117

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Przecież Pippon był kiedyś zwykłym chłopakiem z bardzo typowym ADHD. To stefańskie zboczenie powyginało jego psychikę w zaskakujący dla wszystkich sposób. Wystarczy znaleźć nowy obiekt do eksperymentów i... Show must go on
  10. QX117

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Trzeba będzie stworzyć nowego degenerata od kuwety z którym będzie można się czasami pociąć ale chyba da się radę.
  11. QX117

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Gość ma jedną wioskę 3k punktów. Nawet w tych swoich warzywkach miałby poważny problem aby się załapać na darmę zwycięskiego składu i to pewnie dlatego ten temat tak go interesuje:)
  12. QX117

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    xD...
  13. QX117

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Jeśli dyskusja nie prowadzi do niczego to w sumie powinieneś tak zrobić xD Pomyśl ile czasu i energii marnujesz na coś bezsensownego a wystarczy zignorować i wziąć się za coś pożytecznego.
  14. QX117

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Bądź człowiekiem i idź być spierdolony gdzie indziej. Bardzo proszę w imieniu swoim i reszty forumowiczów tego świata.
  15. QX117

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Nie mów im, że jest z nich beka bo jeszcze przypadkiem poczują się fajni z tego powodu i tu zostaną a mogliby iść sobie na PW i tam przepychać się z tymi samymi mongolskimi dialogami w nieskończoność.
  16. QX117

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    I ja mam rację tylko tego żaden lamus ani ciemniak ani tym bardziej support nie przyzna. Koniec końców masz razem z ekipą zdobyć 70-80% dominacji nad światem, im szybciej to zrobisz tym lepiej bo tak jest efektywnie. Takie P! To w ogóle pushingiem się nie przejmowało bo dodatkowo support miało w...
  17. QX117

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Dobrze dobrze Żyjemy w świecie obłudy gdzie z góry jest ustalone co jest fair a co nie. Prawda jest taka, że jak sobie strategicznie okiwasz przeciwnika i pozdobywasz łatwe wioski małym kosztem to to też są darmy. Budujesz konto na szarakach i masz na to dobry sposób? Na upartego też można cię...
  18. QX117

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ale sensacja kurła... Chłop w grze w której zasadniczo liczy się tylko budowanie kont kombinuje jak sobie konto podbudować xD Niech rohan jedzie z tymi wawrzynkami i innymi miśkami bo ja nie mogę.
  19. QX117

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Jak chcesz to mogę nakreślić na priv w grze chociaż to naprawdę nic poważnego. Dawaj do Stefanów Fox, ty nazwałeś kota Stefan a my ponoć mamy uzbierać 392 człony. To brzmi prawie jak przeznaczenie.
  20. QX117

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    A no mniejsza z tym w sumie
Do góry