Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Tak, rzeczywiście podczas rozmów o których i ja wiedziałem i w miedzy czasie dostałem wiadomosć od słynnego osobnika na tym forum, ze jezeli ktoś nie jest na liście to i tak czemu miałby od Ness nie dostać szansy ? Widać filip lubi obsmarowywać komuś dupsko dla własnego interesu, bo kilka godzin...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    A co mi tam :) widze ze nie wszyscy sie poznali na prawdziwym obliczu filipa, ja sie poznałem zdecydowanie za późno. Dla niewtajemniczonych, wyszedłem z plemienia ( stworzylem własne ) po czym zostałem nazwany judaszem, zdrajcą i sprzedawczykiem. Mało tego, nakłamał że poleciałem do tukanów z...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    pozostane na poziomie i nie bede sie wdawał w te bezsensowne dyskusje :)
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Mephisto mi się wojska odbudują, Filipowi wioski też ale tobie już nic nie pomoże. Jak to mawiają, głupi rozumu nie kupi<tanczy>
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Tak, pisz pw dam Ci wioski na froncie, tylko uwazaj bo zgłoszą za puszing XD
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    No chyba właśnie Ciebie to uszczęśliwia takie spuszczanie się w każdym poście
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Wszystkie oczy skierowane na Ciebie, pewnie Ty też masz wielką przyjemność z gry spuszczania się w prawie każdym poście nad Filipem, może chcesz zrzutkę na jakieś ręczniczki do wytarcia ekranu lub monitora ?
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Nie zesraj się tylko chłopie XD poziom to Ty trzymasz zajebisty i widzi to nie tylko świat 191 ale całe forum plemion, ośmieszaj się dalej
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    A gdzie mi się spieszy ? Nie jestem tak nadgorliwym człowiekiem jak Ty
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Za każdym razem gdy tylko tu wchodzę piszesz o Filipie, chyba tak w ogóle to w każdym poście o nim wspominasz. Ty idź się chłopie leczyć bo nie widzisz swojej poważnej choroby. Lepiej zamij się swoimi frontowcami bo już drugi dzień z rzędu bronią offami XD
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    o czym śni mefisto ? o Filipie XD
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Za to wam do wielbicieli wcale nie tak daleko :)
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Gościu idź się leczyć, widzę że nadal chorujesz na syndrom Filipa. W każdym poście o nim wspominasz, skoro "My" jesteśmy Niszczyciele, wy jesteście wielbiciele.<hahaha>
Do góry