Wyniki wyszukiwania

  1. Sir DemotywatoR

    Najlepsze plemię św198

    Nie ośmieszaj się
  2. Sir DemotywatoR

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    ♥️♥️♥️♥️
  3. Sir DemotywatoR

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Subiektywna opinia Ene będzie zjedzony sam go zjem albo ktoś ode mnie go zje Cytując ene takie sprawy nie pozostają bez reakcji. Twoj ziomek fanatyk został zjedzony bo był bezużyteczny nawet jako zaplecze i podejrzewam że reszta też będzie zjedzona kwestia czasu. Pozbyliście sie mnie na...
  4. Sir DemotywatoR

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Badałeś sie gdzieś? Bo takie głupoty gadasz, że tego czytać sie nie da. Widzisz gram na coopie bo mi to zaproponowano mnie ktoś przynajmniej chce o tobie tego powiedzieć nie można. Dalej czekam na statystki z jakiegoś świata. Masz coś po prostu na bani i nie dopuszczasz do mózgu tego ze ktoś...
  5. Sir DemotywatoR

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Ktoś go wyśmieje i wyprowadzi z błędu? Inteligent studia chyba informatyczne zdawał ale nie zdał bo chłop myśli ze IP z dc wyciągnę Z drugiej strony ale to trzeba mieć kisiel w majtkach żeby bać się o IP Pokażesz mi jakieś swoje statystyki z gry? Ty zaczynasz grę na każdym świecie i cię rozbierają
  6. Sir DemotywatoR

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    pokażesz ten filmik jak sprawdzasz kogoś IP na discordzie ? Czy jednak nie ?
  7. Sir DemotywatoR

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    kogo wy trzymacie w tych plemionach xD
  8. Sir DemotywatoR

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Darmiarzy farmazoniarzy tak zwane kolesiostwo level hard :) A i analfabetów, bo podstawowe skończyli.
  9. Sir DemotywatoR

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Moge ci do puchy rzucić coś jak masz problem z kasą wiadomo żebranie to nie wstyd. Wstydem jest, że sobie w życiu nie poradziłeś jako facet.
  10. Sir DemotywatoR

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Jak już to X-mas po drugie gram tam i właśnie sobie wygrywam świat XD Proszę bardzo widzisz wypowiadasz się na temat o którym nie masz żadnego pojęcia jak masz zamiar szczekać to poproś o pozwolenie króla to może dam ci dojść do wypowiedzi a na razie siedź na dupie albo idź spać Z ciebie...
  11. Sir DemotywatoR

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Chłopie sam mu to wysyłałem i o tym mu napisałem. Wtedy się nie brzydzil pytając o info a teraz już tak? Jedyne jakie popracie masz to radnych bo sobie rowik lizecie. Które plemię mnie rozbieralo widzisz dalej nie macie argumentów. Przyznaj się kto wysyłał te wiadomości do Enerike może sam...
  12. Sir DemotywatoR

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Chłopie nie znasz mnie nie grałeś ze mną nigdy kto pytał? Wyjaśnij mi czym się kierujesz pisząc, że jestem dzbanem? Rado najwyższa skocz i nie wygłupiaj się więcej. Na pewno wezmę słowa do serca radnego darmiarzy xD 3 darmiarzy na 4um jest i się wysrało z argumentów rafałek betonek i inny...
Do góry