Wyniki wyszukiwania

  1. 20calistuleji

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    106 Wiecie co to jest osobny paragraf? odmiany terminologicznej nie znam, ale stosowany jest na przykład wtedy, kiedy ktoś chce stworzyć osobne zdanie, powiązane z wymienionym wcześniej zdaniem. Na przykład; jeśli powiem, że ktoś jest cepem, odnosząc sie przy tym do jego pochodzenia, w liczbie...
  2. 20calistuleji

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    104 hmm, a może jednak *Gwardiagęś* ? przepraszam liczebników za niedoprecyzowanie, pomyliło mi sie. Mialo być *Gwardiagęś*.
  3. 20calistuleji

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    102 jesli *Gwardiakaczka* odchodzi z mODSREAMU, to bede pierwszym ktory ja pozegna, jakby co
  4. 20calistuleji

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    100 no to, beka z Ciebie hahahahahaha :D Nie martw sie, nigdy nie będziesz musiał xD
  5. 20calistuleji

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    99 pomylił słowo kretyn z produktem odpadowym. Nie dziwne.
  6. 20calistuleji

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    99 Narka, adios!
  7. 20calistuleji

    Assaselo

    Widzę zażalenie, to pokierowałem gdzie trzeba xD
  8. 20calistuleji

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    35 Nie rozumiem Twojego prawie-polskiego slangu. Czy w tych podziemnych szkołach gdzie uczą Was kraść ze straganów, nie uczą was rozróżniania prostych aluzji i sarkazmu?
  9. 20calistuleji

    Assaselo

    "Ale mają taką grawitację, że ciężko jest odejść i zostawić." Jak nie.
  10. 20calistuleji

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    61 Ja jestem bardzo ograniczony przez otoczenie, w którym żyję. Zbijanie piony z ziomeczkami zajmuje mi cały czas i cala uwagę jaka poświęcam w życiu. Mozna wręcz stwierdzić, że nie jestem w stanie myśleć o niczym innym :)
  11. 20calistuleji

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    57 hmm, to może mógłbyś pisać przetłumaczona wersję slangu pod spodem oryginału, tak żebym mógł cię zrozumieć?
  12. 20calistuleji

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    50 nie wiem czym są kacze łapy, w Google nie ma słownika z wiejskiego na miejski :(
  13. 20calistuleji

    Assaselo

    Siema. W profilu masz przycisk "wyloguj". A tu masz link do usunięcia konta z plemion https://goodbye.innogames.com/login. Mam nadzieję że pomogłem. Nara.
  14. 20calistuleji

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    47 Pan Srace to Pan ale wciąż gówno nie?
  15. 20calistuleji

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    42 Angielski urzad ma raka mozgu, sluzba zdrowia upadla na pysk i wystawia dupe co jeszcze sie spierdoli
  16. 20calistuleji

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    38 jest dobrze :)
  17. 20calistuleji

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    polechtajcie sie po cipkach, bedzie fajnie zobaczysz xD
  18. 20calistuleji

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    32 jedz do Japonii i tul
  19. 20calistuleji

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    13 ? XD on tak na serio, czy jaja sobie robi? xDDDDDDDD
  20. 20calistuleji

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    12 co tam eksperci forumowi? Ja szukam osoby co mnie potrzyma za rączkę i która mi się wypłacze, laski która mi będzie dawała masaże oralne itd itp w końcu, na tym życie polega :D być uzależnionym od każdego, zdolnym do zrobienia niczego! XD
Do góry