Wyniki wyszukiwania

  1. ZbieramZwiadem

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Szukam chętnych graczy do wbicia motywacji. Raczej aktywność frontowców niska wręcz zerowa.
  2. ZbieramZwiadem

    Dyskusja

    No właśnie nie wiadomo xd
  3. ZbieramZwiadem

    P o t ę ż n a Analiza

    @Dowgirt Odcięła wódka na dzisiaj zasilanie? Czy żona przywiązała do grzejnika żebyś przestał pić
  4. ZbieramZwiadem

    P o t ę ż n a Analiza

    @Dowgirt alkoholiku coś Ci uciekają punkty na tym świecie jak pieniądze ściągane przez komornika z konta :(
  5. ZbieramZwiadem

    P o t ę ż n a Analiza

    Całkiem fajnie się grało a najlepiej się Ciebie wywoziło. Poczułem się jak wóz asenizacyjny wyrzucający największe gówno z tamtego świata czyli Ciebie. Odstaw wódkę to może będziesz pisać coś nowego bo narazie ciągle jedziesz tym samym tekstem
  6. ZbieramZwiadem

    P o t ę ż n a Analiza

    Taka wykałaczką to nawet żony nie zaspokajasz dlatego od Ciebie stary gruby alkoholiku ucieka. Moja mamusia zostanie nadal Twoim mokrym stulejarskim snem ruro
  7. ZbieramZwiadem

    P o t ę ż n a Analiza

    @Dowgirt jak tam alkoholiku komornik zajął już pensje przed eventem?
  8. ZbieramZwiadem

    P o t ę ż n a Analiza

    Ja już swoją odebrałem za 199 świat nawet premia od szefa wpadła +10%
  9. ZbieramZwiadem

    Nieczytelne mapki

    A co Cię to waflu interesuje? Bo Cię schrupie jak kawałek keksa u babci na kawce Wesołych świąt dla wszystkich oczywiście
  10. ZbieramZwiadem

    P o t ę ż n a Analiza

    A kim Ty jesteś chłopczyk? Xd
  11. ZbieramZwiadem

    P o t ę ż n a Analiza

    Super podsumowanie! Tylko brakuje info o potężnym Jacku alkoholiku :(
  12. ZbieramZwiadem

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Hej! Przedstawi ktoś sytuację świata? Jakie są koalicje? Jak wyglądają statystki wojenne. Na każdym świecie słychać o potędze świata 197, bardzo jestem ciekawy jak to wygląda z Waszej perspektywy.
  13. ZbieramZwiadem

    Dyskusja

    Dzobi w odwrocie czy natarciu?
  14. ZbieramZwiadem

    Dyskusja

    @Damszot x Szeri może chociaż my sobie pogadamy na tym FO i zakopiemy Topór wojenny przyjacielu? P.S wszystkiego najlepszego dla kobiet i chłopców którzy chcą czują się kobietami
  15. ZbieramZwiadem

    Dyskusja

    Szukam Diega może ktoś widział?
  16. ZbieramZwiadem

    Dyskusja

    Hejka! Gra na tym świecie jakaś mocna ekipa? Czy każdy wpadł popluć na starego bezdomnego alkoholika, z problemami psychicznymi, karnymi.
  17. ZbieramZwiadem

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Może to syn Pana Jacka :/
  18. ZbieramZwiadem

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Da ktoś streszczenie ostatnich 12 stron od piątku? Nie chce mi się czytać tych wypracowań xD
  19. ZbieramZwiadem

    Świat 200 (03) Długość nocy

    Ostatnie światy pokazały, że w nocnym więcej się dzieje niż w dzień. Zagrajmy bez nocnego xd
  20. ZbieramZwiadem

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Od merytoryki mam @DefinitelyRlyTheD0orek i @Varendial Ja jestem aby gasić takie pety jak Ty :)
Do góry