Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Na tw stats spojrzales i okazalo sie ze jest tak jak napisałem? No patrz, rozumiem że dla kogoś kto zwykle kłamie to może być szok ;)
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Słychać wycie? Znakomicie!
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ale wiesz ze deffowac mozna tylko swoje plemię? A tylu nas przeskoczyło...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja ciebie tak chociaz nie z walki na froncie, byłem niedaleko ciebie na zastach (jak napisalem wiekszosc walki tam toczylem), bardziej horwax sie ze mna męczył chociaż tez pewnie nie wiedzial kto mu z zastow wioski zabiera i diodki wpuszcza :) Swoim kontem zaczalem przejmowac wioski dopiero pod...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ciesze sie że pomogłem, bawiliście mnie tam przez całą ta wojnę swoimi umiejętnościami (czy ich brakiem) więc super że w końcu mogłem się odwdzięczyć :)
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Oczywiscie, PPU wojowało z WHO?, dostawalo na pysk bedac w przewazajacej koalicji (jako jedyne tak pokraczne plemie, em+tajemnica zjadaly Stefany, jutro jadlo jazde, tylko wielkie PPU dostawało na pizde). W tym momencie zdecydowaliscie sie oddac wiekszosc frontu madhatom (ktore tez gowno mogly...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wiele można Brice zarzucić pewnie ale akurat strategię planowania świata ma nieźle opanowaną, czasem coś nie wyjdzie jak na 186 ale tam też przecież ak + bell byli w uprzywilejowanej sytuacji póki chodziło o dyplomatyczne planowanie, po prostu przegrali końcową wojnę. Nie wiem jak poprzednie...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Co ty pierdolisz xd dostaliscie na pizde od WHO? i uciekliscie jak szczury do madhat oddajac front ich frontowcom a nie wygraliscie swiat xd
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Szczekaj dalej szczekaj a wioseczką się zaopiekuję <3
  10. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Faktycznie lamusie, kiedy skończyłem grę na świecie i wioski byly bez opieki to pokazaliscie pełnię potencjalu xddd wczesniej trzymalem front poludniowy na 3 kontach w tym jednym zmiksowanym z wami na palace w odleglosci 35 min do godziny. Konto bylo zgruzowane a wielkie jutro nie potrafilo...
  11. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Przecież potencjał śmieci z jUTRA to okrągłe 0 więc co ty tu takimi liczbami operujesz?
  12. Dzień Dobry Misiaki

    A kto bierze na poważnie słowa hortexa? Juz 176 swiat pokazal ze jego skill konczy sie na braniu darm i ssaniu deffa z plemienia, co nie zapobiegało stracie wiosek ;)
  13. Dzień Dobry Misiaki

    To ze cos ci gdzies nie styka to akurat po postach widać :)
  14. Dzień Dobry Misiaki

    No hej cymbale ze wsi pod Warszawą
  15. Dzień Dobry Misiaki

    Jak najbardziej, zamykamy świat w barwach Witam. Jakiś problem?
  16. Dzień Dobry Misiaki

    4 wygrane światy i ani jednej blaszki... :( Czuje sie jak Kubuś wysyłający kolejne odbitki :(
  17. Dzień Dobry Misiaki

    @DlaCzemuu od samego poczatku był zbyt przyzwoity na ten kurewski twór...
  18. Dzień Dobry Misiaki

    To ty czytaj ze zrozumieniem, brandzlowaliscie sie tu jeden po drugim jak na koniec dnia było +200 na niebroniacym kompletnie FINE. Tutaj piszesz ze ponad 300 w polowie dnia to nie jest zly wynik :) Btw zapewniam cie ze nadal macie wiecej grajacych ludzi niz owczesne FINE ale niech bedzie ze...
  19. Dzień Dobry Misiaki

    Kubus a z ciebie to taki wojownik że trzymasz ponad 120 tys jednostek def tam gdzie inni maja puste wioski i def na froncie, nic dziwnego ze wpierdoliliscie swiat z takimi graczami
  20. Dzień Dobry Misiaki

    Za wygranie swiata, nie na darmo sie skurwił przecież nie?
Do góry