Wyniki wyszukiwania

  1. llllllllllXDllllllllll

    Dyskusja

    Spokojnie jeszcze Yoda będzie na salonach XD
  2. llllllllllXDllllllllll

    Dyskusja

    Nieeee a co ?
  3. llllllllllXDllllllllll

    Dyskusja

    Zawsze to jakieś wyróżnienie ;D
  4. llllllllllXDllllllllll

    Dyskusja

    Jeszcze trochę i będzie jedna strona XD patrząc na poziom świata zrobimy może tutaj karczmę ? I będziemy liczyć ?XD hahah
  5. llllllllllXDllllllllll

    Dyskusja

    @IKSSSDEEE. Ty lepiej się nie wypowiadaj ty ty ty ch.. ty ty ty k... xD
  6. llllllllllXDllllllllll

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Chciałem tylko zaznaczyć, że ten @ flip x Flap czy jak im tam to jest inny nick niż ten mój ze świata 173 i 181 ;) pozdrawiam mój był Flip i Flap ;) więc nie mieszać proszę bo ludzie na mess piszą co się dzieje a ja już nie używam tamtego nicku. Pozdrawiam ;)
  7. llllllllllXDllllllllll

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Widzę, że tutaj jakieś dymy są ... Xd
  8. llllllllllXDllllllllll

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Brawo brawo coraz cieplej ;) a teraz sprawdź na mapie gdzie sięgał kościół ;) widzisz byłem w trakcie przekładania kościołów lecz nie mam możliwości się bronić więc temu te wioski były obstawiane ;) taka gra w ciemno ;) Nie zrozumiesz ;) dla ciebie to wygląda tak jak wygląda naprawdę wygląda...
  9. llllllllllXDllllllllll

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    No nie lubię i nie jestem winny ;) jak się skończy świat wyślę ci całe PW z tym gościem co pisałem ;) teraz nie zrozumiesz bo jesteś zbyt oślepiony swoim ograniczeniem ;) bo robicie dramę której nie było ;) ale jak mówię ja wiem swoje i gość który kończył grę i do końca pomagał plemieniu w grze...
  10. llllllllllXDllllllllll

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Dobra odpowiem na tą wiadomość bo mnie rozbawiła ;) a teraz przejrzyjcie jeszcze raz raport i jeszcze raz zadajcie sobie pytanie dlaczego ;) bo widzę, że nie potraficie czytać raportów ;) ja idę dalej odpoczywać a wy korzystajcie ;)
  11. llllllllllXDllllllllll

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Akurat gracz Sam zaoferował pomoc informując że do połowy miesiąca gra i potem się zwija no ale tak masz rację pomaganie w plemieniu to już problem jak w akcjach nie idzie konfidencie ;) spokojnie nie martw się wrócę już nie długo ;) a twoje wypowiedzi sugerują tylko twoja jakże przykra ludzką...
  12. llllllllllXDllllllllll

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Akurat za takie coś bana dostać to jest śmiech na sali gość kończył grę nie chciała grac na froncie i oddawał wioski i do tego zaoferował jeszcze pomoc plemieniu zanim odejdzie ... serio ? No to w takim razie miodelce też brał darny Bull też brał darny serio ? Ale czego się spodziewać ;) nie...
  13. llllllllllXDllllllllll

    Mapy i Stuknięte Tabele ?

    To nie jest karczma aby spamować... nie dosyć, że jedynie co potraficie to nagabywać innych to jeszcze hipokryzją bije na odległość. U was kolorowo? jak to jest wchłonąć mafię i potem ją rozbierać ? Kto następny ? ;) widzisz akurat dla mnie ważna jest świetna zabawa a nie wasze pisanie ciągle o...
  14. llllllllllXDllllllllll

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    A czemu ironia ? Świetnie poszło chłopakom więc mam do nich mega szacunek ;)
  15. llllllllllXDllllllllll

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Gratulacje dla mojej drużyny z frontu ! Świetna robota ;)
  16. llllllllllXDllllllllll

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    A jaka dostają ? Właśnie jestem ciekaw bo nie wiem jaka ?wyjaśnisz ?;)
  17. llllllllllXDllllllllll

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Oooo a kto tym razem był kosownikem ? Nie lubię kosownikow ! ;) Zapomniałem tam są kossownicy a u nas gracze co niby nie zgadzają sie na zarządzanie i przechodzą do was XD ale hipokryzją z daleka zalatuje XD
  18. llllllllllXDllllllllll

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    No i super uważam że robienie akcji Jak najbardziej jest w porządku i świetnie że to robicie bo o to w tej grze chodzi;) do tego dlaczego nie robimy akcji nachodzą różne aspekty i powody o których doskonale wiecie więc nie rozumiem dlaczego jesteście tacy wielcy zdziwieni;) ja na przykład...
  19. llllllllllXDllllllllll

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Załamany bo wydałem dużo hajsu na świat ha ha ha ha xd a teraz to mnie rozbawiłeś xd dobre kolejna osoba która która ma problem z tym kto ile wydaje na grę xd masz z tym problem graj na światach bez pp xd a kolejna sprawa ja nie płaczęxd już wcześniejszych postach pisałem że macie brać kogo...
  20. llllllllllXDllllllllll

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Widzisz .....no właśnie, że nie ;) nie zniżam się do takich tanich chwytów ;)
Do góry