Wyniki wyszukiwania

  1. xUnc

    Pytania do deweloperów gry

    (Uznajmy, że za "deweloperami" kryją się product owenrzy itd.) 6. Czy jest planowane zwiększenie/ulepszenie automatyzacji uciążliwych, nudnych, czasochłonnych rzeczy w Plemionach (wysyłki ataków w najróżniejszych godzinach dnia, farmienie, zbieractwo, balansowanie surowców). 7. Czy jest szansa...
  2. xUnc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @TypowyMirekHandlarz Myślę, że takie 3/4 społeczności plemion jest razem z Tobą i trzyma kciuki za Ciebie i Wygi. Szkoda, że sPEEDy mimo bycia takimi "prosami", stosują wszelkie możliwe brudne zagrywki, żeby wygrać.
  3. xUnc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No nie mów, że zaczęło Cię obchodzić zdanie graczy. ;)
  4. xUnc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To mogą dać w tym przypadku, dla byłego bociarza, 5 dni bana, zamiast wszystkim obecnym i przyszłym bociarzom też dawać 5 dni.
  5. xUnc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wiadomo, trzeba zadbać o sprawiedliwość dla bociarzy. Niech się żaden bociarz nie czuje pokrzywdzony. Bo to nie jest tak, że mógłby przestać botować i nie dostać kasacji. XDD A uczciwi gracze? Ci to mogą się czuć jak chcą, miesiącami walczyć przeciwko botom i gdzie problem?
  6. xUnc

    BANY DLA BOCIARZY

    Zamiast karania bociarzy dostaliśmy dwa różne regulaminy, a na wszystkich obecnych światach wolna amerykanka. :)
  7. xUnc

    BANY DLA BOCIARZY

    Bociarzem jesteś, że dziękujesz? XD
  8. xUnc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Cóż, widać jednak tak, skoro bociarze dostali wolną rękę. XD "Będą bany, ale później"
  9. xUnc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    O kasę się boją. Bociarz musi mieć trochę czas, żeby ewentualnie przestawić się z bota na ręczne granie, albo znaleźć sobie innego bota.
  10. xUnc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Atakowałem support za złagodzenie kar dla bociarzy, nie za niekaranie bociarzy, bo jakąś tam karę - uderzenie po rączkach - dostali. I ja to przecież ironicznie piszę - ja ani trochę nie wierzę w zdolność supportu do rzetelnego rozpatrywania zgłoszeń. ;) Dodając do tego ukrycie tabeli kar i nie...
  11. xUnc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Gdyby było niezgodne z zasadami, to support dałby bana, bo za łamanie zasad jest ban. Ja bym bardzo chciał wiedzieć, jak support rozumie pushing. Bo np. te przejęcia wydają się pushingiem, patrząc czysto po tw stats, ale z racji braku bana, należy wnioskować, że support za pushing ich nie uważa.
  12. xUnc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Żaden z tych graczy nie dostał bana, my nie wiemy czym jest pushing, bo support nie raczył nam powiedzieć, więc najwyrażniej pushingu nie było.
  13. xUnc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ale trzeba też witam za jedną rozbiórkę pochwalić. Skończyło się rumakowanie. XD
  14. xUnc

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    56:14 w wojnie
  15. xUnc

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Ja nie śledzę dyplomacji. Stuknięty co kilka dni wysyła mi gdzie mam wysłać ataki i burzaki i klikam. XD
  16. xUnc

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Znaczy po tym, jak dwa odrębne plemiona - TRD i SGMT - połączyły się w jedno?
  17. xUnc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To tylko kolejny przykład na to, jak support (nie)działa. :)
  18. xUnc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wybacz, na FO siedzę raczej wyrywkowo, kiedy mam więcej wolnego czasu i widać temat Landosia mnie kompletnie ominął. :(
  19. xUnc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    I po to tworzone są boty, za które nie ma żadnej kary.
  20. xUnc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ta gra bez żadnych akcji zmierza tylko w dół. ;)
Do góry