Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    A Ty @NeXi team wróżki czy team poker?
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    @notfair. Może jednak w pokera programy bo trzeba coś poćwiczyć jak tak zbiera żniwo. Weźmiemy Pana @ikelos może jakąś wioseczek ugramy
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    @Owsik92 co z Tobą? :(
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Idol
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Piateczek jest słoneczko świeci. Kto na piwko jakieś?
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Hej ile dzisiaj pączków zjedzone?
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Smacznego pączusia wszystkim i miłego dnia!
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Pyszny drink mmm pycha kiedy można znów wpaść?
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dobrze jesteśmy usytuowani na mapie, więc spokojnie. @Cuufal weź już coś skupuj bo się zaraz będzie przelewać mi spichlerz a ten kurs to kpina
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    O jak miło! Oczywiście, że tak
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Ja chętnie na drinka. Gdzie takie dobroci? O czym rozprawiacie?
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    E gościu zostaw idola w spokoju aha ok? Napisać to możesz do Św Mikołaja ale rok trzeba czekać sadeg
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Toż to poważne oskarżenia są...
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    @Cuufal było 1vs1 z Kellerem na SD'ki czy to jeszcze przed nami?
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Ej Panie Bananie ale to Wy ustawiacie nazwy wiosek jakbyście musieli szmatką ekran przecierać co jakiś czas ☺️
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Panie Banan nabijamy RO i RW bo tak rozpisujesz akcje. Bronimy sie i jesteśmy 50 wiosek na + overarall, a Ty dalej utwierdzasz się w przekonaniu, że jesteście stroną dominującą. Widząc wasze poczynania z rapków, które dostaje to tych waszych offów ubywa w ekspressowym tempie. Inwestujecie dużo...
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Panie Bananie to Pan z kolegami dogrywał defa i przejmowal wioski po Sicarios, które Wam oddawało. I tak jak Pan Gruby powiedział pierwsze ataki poleciały od Was. Te 2 akcje śmieszne burzące, które rozpisałes, że dzień po nich byłem 5k punktów na plusie. Nie pozdrawiam i życzę odnalezienia się w...
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Dzięki! Powodzonka również
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Zacząłeś a oczy mi krwawią widząc takich jak Ty grajków co jedyne potrafią to raport kolegi wstawić eh okolica póki co nie pozwala mi na więcej, ale spokojnie :)
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Ty to w ogóle zacznij coś robić bo majac nabite 20 k pokonanych przeciwników nie powinieneś się w ogóle wypowiadać na takie tematy (tak, mam niewiele więcej). Wbiłeś tu z 2 raportami swoich kolegów i nie wiadomo czego szukasz. My też mamy raporty ciekawe ale nie musimy nimi zaśmiecać FO.
Do góry