Wyniki wyszukiwania

  1. lukasz0123.97

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wszyscy w strachu
  2. lukasz0123.97

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Ja szukam zaskoczenia. I zastanawiam się które z tych wielkich plemion padnie pierwsze. I czy jakieś plemię które jest mniejsze albo nieliczące się pokaże na co ich stać. Czy sądzę że ma szansę wygrać z którymś z faworytów? Pewnie nie , ale zawsze fajniej się patrzy jak nie poddają się bez...
  3. lukasz0123.97

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Walka już nawet w mapkach.
  4. lukasz0123.97

    Świat 200 nadchodzi!

    Świat prosty, duża prędkosć 2-3. Rycerz , bez farmy, proste techy wolał bym bez wierz, kościołów itp. mogą być zadania jak już są i trochę więcej barb. Plemiona też trochę większe takie 80 osób
  5. lukasz0123.97

    Map&Stats by Manahir

    Świetna mapka trochę zmian zwłaszcza w statystykach. ;) świetna robota dzięki <jupi>
  6. lukasz0123.97

    Map&Stats by Manahir

    Ładna mapka teraz pewnie zaczynają się pierwsze poważne wojny a i pewnie mocne czyszczenia więc statystyki w tydzień mogą się mocno zmieniać
  7. lukasz0123.97

    Mapki i Staty 190 - By Stukniety

    Hahaha 3 kosy w jeden dzień coraz bardziej umacnia to w przekonaniu. Ale z tego co wiem to kosy były oddzielone kilkoma dniami
  8. lukasz0123.97

    Mapki i Staty 190 - By Stukniety

    Na tym świecie walnęli 3 kosy więc wiesz
  9. lukasz0123.97

    Mapki i Staty 190 - By Stukniety

    A komu jeszcze kosę mogą walnąć? Bo już chyba wszystkim walnęli
  10. lukasz0123.97

    Mapki i Staty 190 - By Stukniety

    Stefany znikną z mapy w ciągu 3 tygodni. To właśnie wtedy animowana rozwiążę plemię. (Czy z kimś przegrają tego nie wiem. Wiem że zazwyczaj rozwiązania są przypadkowe w ich przypadku.)
  11. lukasz0123.97

    Mapki i Staty 190 - By Stukniety

    Napisaliśmy do ADK że nie ma rekrutacji wrogów. Dlatego nie sądzę by była to kosa jak tak działa ADK. A ataki leciały jeszcze w wioski Never.
  12. lukasz0123.97

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Never Plemię bez honoru i pasji. Kto by się spodziewał że skosują akurat oni. Tak dla waszej informacji pakt kończy się jutro a nie dziś. A weźcie to już nawet nie opłaca się być fer
  13. lukasz0123.97

    Ktoś wie jak zrobić tabelę ra,ro,rw?

    Czy ktoś ma link lub wie jak to zrobić? Nie wiem czy trzeba to robić ręcznie czy jak. Chodzi o tabelę tylko własnego plemienia w pokonanych jednostkach. Jest ktoś w stanie mi pomóc?
  14. lukasz0123.97

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Kurczę ale ten czas leci. Myślałem że dopiero jutro :p no nic jakoś jeszcze jestem <rotfl>
  15. lukasz0123.97

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Zachowanie poniżej krytyki powinno być gnębione. A nie na nim się wzorcować. Fakt mogłem obronić z 10 wiosek. Kilka błędów popełniłem i już ich nie popełnię ;) Dzięki za lekcję od jutra jestem bezrobotny to mam tylko więcej czasu na grę :p
  16. lukasz0123.97

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Przed nikim nie klękam wypraszam sobie. Bardziej porównał bym to do szkolnej bójki gdzie magi to oprawca a ja to ten kujon gnębiony i niedawno dostał wpierdol i spłuczkę w kiblu :oops: :confused:
  17. lukasz0123.97

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nigdy nie grałem w jutrze to raz. Dwa zgłosiłem cię bo jak ktoś umie napisać tylko jedno słowo i to obraźliwe to nie widzę sensu by powinien się wypowiadać. Możecie mnie zapamiętać. Nie sądzę że w najbliższym czasie zagram na polskim serwerze może jak ochłonę. Jak narazie gram na 182 nie 186 i...
  18. lukasz0123.97

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nie ma sprawy ja też dziękuję za blaszkę
  19. lukasz0123.97

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    E tam po tym co się stało w niedzielę to tylko zostało mi działać na ile się da cóż poradzę że tak zakończę go. Przynajmniej będę się starał. Ja dostałem najbardziej minus 33 wioski. .
  20. lukasz0123.97

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    A no jakoś tak mi się wioski zninęły. Ale spoko będziemy grali dalej ;)
Do góry