Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kto był kretem tam?
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wiem, że nie walczyliście ;) Porównanie nie było 1:1, tylko miało na celu zwrócenie uwagi na ilość przyjętych nowych graczy z fuzji vs rekru... Post napisany z humorem, Pozdrawiam
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Bez walki? <rotfl> Co kilka dni wchodzimy z jakąś akcją prawie od poczatku serwera. Często 2-3 mniejsze w ciągu tygodnia na różnych kierunkach xd
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jeszcze w tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować Enkom i pajtonowi za rekrutacje samych perełek z BAN. Mają na prawdę dobre serce, że dali im grać dłużej. Przecież mogli ich zrobić na 1-2 akcje max. A tak ci gracze z obrzeżowego plemienia mają szasnę zagrać w utytułowanej ekipie.. Finał...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dodam jeszcze, że rekrutacja 19 gracz WYG przez SPEED jest złem wcielonym.. Ale wchłonięcie całego plemienia DUDU + sojuszofuzja z WITAM (2 człony), jest dobrem koniecznym. Jeszcze nigdy nie widziałem plemienia, które gra tak czysto, honorowo i walecznie jak TI. A wszystko to w jednym celu...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    według koalicji południowej tak.. Wszystko co robi SPEED jest złe (nawet pomoc sojusznikowi) Wszystko co robi południe (rekru,krety, niedtrzymywanie umów, wbijanie na zasty niewinnych graczy i wysyłanie wojska w kosmos przez krety/vpn itd.) jest git... słuszne i zasługuje na nagrodę, bo służy...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Na świecie rusza 5 znanych, dobrych ekip z doświdczonymi graczami:SPEED, APK, TI, EZnki,Witam. APK złe, bo poszło na łatwiznę dogadując się że SPEED. "TI dobre, bo nastawione na walkę z faworytem" xd Taaaa... wchłonęło fuzją DUDU (plemię z topki). Do tego dogadanie są z Enkami i WITAM. Czyli...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Co wy z tymi bociarzamy w speed macie? Xd Bany za boty poleciały w witam, to, enkach, i w APK. Z tego co mi wiadomo to w innych ekipach było ich więcej. Jak zwykle.. wszyscy coś robią, a czepiają się tylko speed xd Ale tylko muszą was boleć xd
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Najzabawniejsze w tym wszystkim jest, to że Mirek zaczął oddawać wioski enkom jeszcze przed rozpoczęciem działań wojennych jak potencjał był równy. Pierwsze straty tłumaczył tym, że nie są to "prawdziwe WYGI"... A enki lądują wspomóc właśnie na terenie głównego członu wyg.. Jak to świadczy o...
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Hmn.. Co innego pamiętam ze świata 100. Enki (+sojusznicy, nazwy padły wcześniej, nie pamiętam ich) będąć w ćwiartce północno-zachodniej bili w ćwiartkę północno-wschodnią ( KOS i ORAMY- sojusznicy APK) Dodatkowo Enki miały sojusz z HOTS i pon z Kehots, czyli bezpieczną granice z ćwiartką...
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A zdajesz sobie sprawę, że przy obecnym układzie jak enki wjadą kosa w TI to będą mieć front z każdej strony? Xd
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie każda wojna oznacza kosę. Jakby wypowiedzieli pona zgodnie z jego założeniami, to nie byłaby kosa. Inna sprawa, że w aktualnym układzie sił im się to nie opłaca. SPEED jest większe, a robienie sobie kolejnego trudnego frontu ( i to znacznie trudniejszego od poprzedniego), nawet po zamknięciu...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    fajnie byłoby jakby pograli przynajmniej dłużej niż bociarze z witam ;) I jakby plemie założone na tym świecie dotrwało przynajmniej do finału/półfinału pod własnym szyldem najlepiej :)
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    i black snowa mają za proroka xd
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    SPEEd przede wszystkich dotrzymuje umów dyplomatycznych, więc plemie które podpisze umowe z keymilem może być pewne, że SPEED jej dotrzyma. Nie chcę lekceważyć tutaj ARES, ale jednak ekipy jak APK/Enki stawiam wyżej, a tutaj dochodzi do tego, że TI skupi ofensywę na ARES ( bo kogo innego...
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dokładnie. Sam grałem w APK na 100 świecie od początku do końca, chwile 150, i 172 w SPEED. Teraz akurat w SPEEDach ruszyłem. Sporo graczy jest co grało w obu ekipach, a snuffy i keymil długo się znają, tak jak i poszczególni gracze.. Serio myślicie, że kosa jest możliwa? a tym bardziej...
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Czepiacie się też tego ile blaszek dostanie APK od SPEED.. ktoś kiedyś wymyślił, że 5.. Szczerze mówiąc te 5 to więcej i pewniejsze niż jakby posłuchali się rad black snowa i waszych xd I najzabawniejsze jest, to że martwicię się o podział blaszek w koalicji SPEED.. Bo mamy tylu graczy, że nie...
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    doktor hausik odpowiedział na ciągłe próby wmawiania kleksom, że opłaca im się pójść na wojnę ze SPEED. Zmiana stron przez APK totalnie im się nie opłaca w obecnym układzie sił. Kleksy dostałyby wtedy długi i trudny front, gdzie pozostali (TI/WITAM miałby łatwą przeprawę w przewadzę na ARES).
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie będzie.. WITAM nas uratuje
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    a gdzie w tym wszystkim black snow?
Do góry