Wyniki wyszukiwania

  1. Leslav

    Wspomnienia ze świata 1

    Siema Szczepan!!! Ja już nicki kojarzę przez mgłę (%), ale wspomnienia mam same pozytywne. Właśnie ruszyłem na s200 z myślą-ostatni świat zobaczymy jak wyjdzie. Sentyment mam straszny... od mojego pierwszego tu Posta trochę się zmieniło w życiu, ale poklikać tartaki chyba jeszcze potrafię...
  2. Leslav

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

  3. Leslav

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Chyba chodzi o to, że nie wytrzymałem patoli na naszym wewnętrznym forum czy czacie i ewakuowałem się tu, aby nauczyć się nowych pato technik rozmow, gdzie Ty masz być mentorem. Prowadź więc...
  4. Leslav

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Pewnie tego pożałuje, ale ... Witam graczy serdecznie!
  5. Leslav

    Wspomnienia ze świata 1

    ... w nawiązaniu do mojego posta wyżej/pierwszego: czy są tu stare zgredy pamiętające początki i mają ochotę pograć jeszcze? Na s192 montuję ekipę i szukam emerytów! Zapraszam do wstępnego logowania i wybrania plemienia LEGION to nas rzuci gra obok siebie :)...
  6. Leslav

    Wspomnienia ze świata 1

    Cześć Wszystkim! Wzięło mnie na wspominki... W plemiona aktywnie grałem na świecie 1 w latach 12/2006 - 05/2008, gdzieś do prawie 300 wiosek, trochę w top20 się utrzymywałem [nie mam screena, smuteczek], a wcześniej chwile na 'becie'. Dzięki Hamatso z support dostałem swoje staty...
  7. Leslav

    kmic (ten zły)

    Cześć Pan Kmic! Wpadłem po 13 latach się przywitać, więc WITAM i wesołych świąt i zdrowia życzę i udanego 2022! ===== Ostatnio budowałem zamek z lego dla dzieciaków i im opowiadałem o plemionach, jak będąc w liceum, czy na początku studiów, wojowałem w przeglądarce... więc pyknę coś na...
Do góry