Wyniki wyszukiwania

  1. Szybkie

    jak grac w szybkie?
  2. powinnem niedlugo wymienic. ale to co jest obecnie to mordor, nawet nie wiesz jaki ojj. chodze...

    powinnem niedlugo wymienic. ale to co jest obecnie to mordor, nawet nie wiesz jaki ojj. chodze po ziomach, zeby mobila napisac :)
  3. mordo ja html, php, mysql oceniam u sb na "dziury sa ale kuma". nawet nmg napisac wiecej niz te...

    mordo ja html, php, mysql oceniam u sb na "dziury sa ale kuma". nawet nmg napisac wiecej niz te 2-3 linki textu, bo moj sprzet wali takiego laga ze do odciecia energi to e-obraz
  4. mam nietypowe problemy sprzetowe,. np nmg zaczynac nowych linji i o wiele wiecej i tak se wale...

    mam nietypowe problemy sprzetowe,. np nmg zaczynac nowych linji i o wiele wiecej i tak se wale kminy jak to obejsc
  5. <head> 0 <title>plemionafans/1/</title> </head> <body> <h1>plemiona fans</h1> 0 0 0 0 <a...

    <head> 0 <title>plemionafans/1/</title> </head> <body> <h1>plemiona fans</h1> 0 0 0 0 <a href:"strona.html"/> </body>
  6. wesolych :)

    wesolych :)
  7. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    32
  8. Giełda [modyfikacja graficzna]

    No ale jednak dobra sprawa by była jak by te kolory dodali. Zawsze większy komfort dla nas
  9. Giełda [modyfikacja graficzna]

    Racja, racja
  10. Giełda [modyfikacja graficzna]

    No i trafił w sedno
  11. Giełda [modyfikacja graficzna]

    Ale to jest dosłownie pare zdan w kodzie
  12. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    23 Miło mi, ja Patryk
  13. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    19 Pewnie coś jak mój wujek, po 30. Też swojego czasu zapalony gracz
  14. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    17
  15. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    12. Wgl ile macie lat? :D Ja 20 jak coś
  16. Giełda [modyfikacja graficzna]

    Witam. Otóż mam taki problem ze bardzo często na giełdzie zdarza mi się pomylić rubryki kup i sprzedaj. I moje pytanie brzmi, czy nie lepiej by było je pokolorować na zielono i czerwono?
  17. Nowa aplikacja Plemiona Android + aktualizacje

    Mam problem ze zawsze mylę rubryki kup i sprzedaj na giełdzie czy można by je było pokolorować na zielony i czerwony?
  18. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    10 bijcie sie
  19. Giełda

    Witam. Czy jest coś co powwinem wiedzieć o inwestycjach pp na giełdzie? Macie może jakieś tipy jak najlepiej inwestować itp. Mam również problem z giełda, bo zawsze mylą mi się przyciski i rubryki kup i sprzedaj, czy da się jakoś temu zaradzić?
  20. Pisanie skryptów mobilnie

    Witam. Potraficie pomóc mi w napisaniu mobilnego skryptu do giełdy pp? Skrypt miałby polegać dokładnie na tym że jeżeli jakiś surowiec będzie miał dany kurs w pp to z automatu kupuje i przeciwnie
Do góry