Wyniki wyszukiwania

  1. Double Trouble

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Ale to twoje plemię się wyjebało z rowerka na etapie 10 wiosek a nie moje XD
  2. Double Trouble

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Te osoby co przeszły do nas od was, bardzo dobrze zrobili XD Z 100 graczy + z zpl jest 5 po blaszkę, ładnie zostałeś wyruchany przez ciszę - sprzedałeś swoich graczy dla slota w plemieniu co chuja będzie znaczyć bo są ciency jak my a świat i tak wygra wojsen raczej XD Dałeś do rozbiórki hsekju...
  3. Double Trouble

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    To nie wina graczy, tymczasem maxen który oddaje 70 wiosek ciszy za free, ja oddałem prowadzenie 1-2 miesiące temu bo nie mam czasu na grę i nawet dla twojej wiedzy na 200 nie wystartowałem.
  4. Double Trouble

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Czego nie rozumiesz? Grasz ponad pół roku na świecie i poświęcasz czas na to, to chyba zależy ci żebyś dostał blaszkę za wygrany świat?
  5. Double Trouble

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Przyszedł Miecznik z Łucznikiem się chujem smyrac na fo bo udało im się kreta przejąć XD Wy to jeszcze może dostaniecie blaszkę a kolega co wysyła wiadomości na święta to raczej jej nie dostanie, teraz pytanie czy maxen wyruchał nas czy samego siebie? Mi to tam rybka bo już od dawna nie gram...
  6. Double Trouble

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Wszystkie lepsze nicki grają w ciszy z pride XD
  7. Double Trouble

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Czekaj, czyli wy pokonaliście pride, którzy poszli do ciszy i macie z nimi koalicje? Czy były jakieś inne jeszcze pride co ich pokonaliście?
  8. Double Trouble

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Spoko u nas też nie mają radni mk :(
  9. Double Trouble

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Zbieram na chorą córkę
  10. Double Trouble

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Mk odpalone, dzięki że mi przypomniałeś
  11. Double Trouble

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Wojseny co grają parę światów razem, na tym świecie powinni pokazać dominację a na razie to cisza wam świat ugrywa xD
  12. Double Trouble

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    No tak, przecież napisałem że rekrutowałem z mapy. Wy tak samo wbiliście że 3 czy 4 na wstępnym a skończyliście na 10 xD
  13. Double Trouble

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    A to nie tak że w radzie pride byli 5125 omenek yemate i jeszcze parę osób? Jeżeli cisza nie miała rady według ciebie i pride też to może ją znaleźli przez ten czas? Janek to też jest plemię co na tym świecie powstało, a z tego co wiemy cisza grała już na specjalu a wojseny to wiadomo z czego są...
  14. Double Trouble

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Zastanawiam się czy grałeś na tym świecie że takie głupoty piszesz, cisza na specjalu a na tym świecie to zupełnie inna rada i inni gracze z pride ;p Oczywiście że mamy z nimi trudności przez przewagę jaką sobie zrobili rekrutacją - tak jak to napisałeś. Szybka zmiana tematu ;)
  15. Double Trouble

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Nikt cię o zdanie nie pytał
  16. Double Trouble

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    To chyba mało światów grałeś skoro uważasz że to pierwsze plemię xD
  17. Double Trouble

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Nigdzie tego nie ukrywam, gramy swoje i tyle. Też nie rozumiem tego podejścia, bo ludzie co zrobili x fuzji na świecie po to by ogarnąć tyle terenu za darmo - chuj wie czy rada ciszy jeszcze tam gra, wchodzą na fo i pisza jak bardzo sobie radzą na froncie z plemieniem co rekrutowało po mapie...
  18. Double Trouble

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Przecież też przejmujecie wioski na kosach i banach, nawet diody macie u nas bo skosowali, nie wiem gdzie tu logika - jak robicie to samo, taka gra. Jeżeli chodzi o boty to chyba normalna osoba co wejdzie w splądrowane wioski, widzi że cisza gra na samych botach na farmę, więc też tu coś ci się...
  19. Double Trouble

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Nie stawiali oporu, nie chciałem skosowac zpl i tylko dlatego pride nie gra z nami, tylko z ciszą XD Uhate jak znajdzie jaja to może się przyzna co mówił na discordzie o skosowaniu zpl, ale wątpię bo takie osoby raczej się do niczego nie przyznają bo przecież gadaliśmy
  20. Double Trouble

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Aktualnie to wojseny mniej pokazali na tym świecie niż janki XD
Do góry