Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ale jak widać jeszcze nie używali xD
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Spokojnie, podobno bot na wysyłkę ataków jest już prawie gotowy :D
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    W którym momencie ja się tutaj spiąłem? Bekę mam z ciebie i z tego co odjebałeś, bo tylko skończony błazen się tak zachowuje. No a jako zwolennik konfy czuję trochę odrazę, bo nie po to na nich głosuje żeby takie chwasty jak ty psuły im wizerunek :)
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Aż mi Ciebie szkoda :( Ale pamiętasz jak pisałem o kapciach? Zafunduj sobie nagrodę pocieszenia :D
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Torax, ty po prostu nie masz życia poza plemionami. Byłeś dotykany w dzieciństwie czy jest inny powód tego że jesteś takim zjebem?
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Odpowiedz szmato na argumenty a potem rzucaj ogólnikami.
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Nawet taki no name jak ja ma cię za zwykłą parówę, nazwać cię zerem to jakby cię pochwalić. Boli cię dupa bo cię każdy wyzywa, no cóż ciężko takiego frajera nie wyzywać. Możesz mi possać co najwyżej, a pacik potenżny widzewiak może pozbierać resztki spermy na ochłodę po przejebanym meczu :)
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Sprawa się przedstawia tak, że piszemy w sumie z Toraxem który jest gównem, Pacikiem który z gówna zbiera co da się zebrać i Jurkiem który przez to że jest modem zbiera co nieco info, a czasami pierdoli 3 po 3 żeby postraszyć. Jak dla mnie to możecie się wszyscy postykać fiutkami a i tak nic tu...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Kogo nazywasz przydupasem różowy jednorożcu? Pisz otwarcie :)
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Piszesz to do mnie, do Learna czy w powietrze? Bo nie wiem czy mam odpowiadać.
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Jak nasi koalicjanci nie wywiązali się z warunków umowy, tylko warzywili to good bye. Część oddała wioski, część chciała dalej wegetować ale nie na tym polega gra na specku.
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Chłopaku, personalne przesłanki? Waliłeś kapcie z jednorożcami wiedząc że cię nagrywają i cieszyłeś się jak dałn który widzi żółty śnieg, a teraz piszesz że to jest personalne? Na takiej podstawie to ja widzę jakim jesteś człowiekiem i jakim jesteś graczem :)
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Jak mają sprawę do rozwiązania to niech ją sobie rozwiążą. W czym widzisz problem? :)
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Multikonta na forum? Nie pamiętam żebym miał jakiekolwiek inne konto.
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Jak widzisz DmP, to chyba lekko zaczyna cię oko piec, co? Kup swoim na pocieszenie jak już was rozjedziemy. Pacik pokaże jak z nich korzystać :)
Do góry