Wyniki wyszukiwania

  1. Boss Ki x Tygrys x Supo

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Supcio! Gratulacje :) Wpisz sobie w CV, bo to może być jedyne osiągnięcie Twoje na tym świecie
  2. Boss Ki x Tygrys x Supo

    Świat 200 nadchodzi!

    Gratulacje zwycięstwa :)
  3. Boss Ki x Tygrys x Supo

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Przecież nie będę nieaktywnego typka całym offem atakował, coś musi farmic :) Dziękuję wszystkim za miłe i ciepłe słowa :)
  4. Boss Ki x Tygrys x Supo

    Świat 200 nadchodzi!

    Dla Ciebie przyajcielu to bez bonusu nocnego, mniej offów byś przez to rozbijał
  5. Boss Ki x Tygrys x Supo

    Świat 200 nadchodzi!

    Dajcie proszę więcej niż 4 kontynenty na start. Rozmieszczenie spróbujcie ręcznie zrobić, skoro Wasz silnik jest turbo popsuty widać to na 198… 8 ekip w kocioł na jedną ćwiartkę a reszta elo free. Na 200: Dwie ekipy na kontynent dużo Barb i zróbmy duży świat tak jak kiedyś, a nie jakieś ciasne...
  6. Boss Ki x Tygrys x Supo

    Świat 200 nadchodzi!

    jakieś eventy cyklincze co 2-3 msc jak występowały na niektórych światach? Do dawały bonusy surki/agro/deff/kuferki/przywieleje/rosnące uprawy coś jak zbieranie godeł albo inne klikanie ?
  7. Boss Ki x Tygrys x Supo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    @Warszyc04 x Harandil dzięki za komendy kumplu :)
  8. Boss Ki x Tygrys x Supo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    A to jakaś akcja była dziś?
  9. Boss Ki x Tygrys x Supo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Udanych wakacji! Dzięki za super równa walkę :). No ale z taka przewaga to nikt by nie miał szans
  10. Boss Ki x Tygrys x Supo

    Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    SZUKAM EKIPY ? KTOŚ COŚ?
  11. Boss Ki x Tygrys x Supo

    Dzień Dobry Misiaki

    cześć, tak skończyły. To moje umiejętności też
  12. Boss Ki x Tygrys x Supo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    nie po to Stefany na 182 zniszczyły plajerów, żeby sobie teraz nie poradzić z jakimś TRD czy ROHANEM
  13. Boss Ki x Tygrys x Supo

    Dzień Dobry Misiaki

    Chyba go znów Rokush uwiązał na krótkiej smyczy :O
  14. Boss Ki x Tygrys x Supo

    Dzień Dobry Misiaki

    Witam wszystkich! Kolejny raz gratuluje świetnej obrony FINE! Chłopaki dają radę na tym froncie! Nie można się nudzić :) Miłego dzionka
  15. Boss Ki x Tygrys x Supo

    Dzień Dobry Misiaki

    Gratulacje Fine, niezłej obrony :). Mi bym się nie chciało grać w przegraną grę Szanuje za chęci
  16. Boss Ki x Tygrys x Supo

    Dzień Dobry Misiaki

    Mam sposób na pokonanie Was. Od dziś nie śle ataków, tylko grupowki❤️!
  17. Boss Ki x Tygrys x Supo

    Dzień Dobry Misiaki

    Ojć to przepraszam bardzo :( Bardzo zły ze mnie człowiek A Czy Fine życzy sobie ataków ode mnie i przejmowania ich wiosek? Czy może przestać? Chciałbym odkupić swoje winy.
  18. Boss Ki x Tygrys x Supo

    Dzień Dobry Misiaki

    Tak, dokładnie. Dobra lecę do pracy. Jak chcecie wioski podebrać to teraz macie na to pare godzin...
  19. Boss Ki x Tygrys x Supo

    Dzień Dobry Misiaki

    Przecież każdy wie, że AK tak jak i SPEED na 184 wraz z @wielki asasyn grają na botach i wiele razy już zostało to udowodnione.:cool::cool: Tak samo jak to czy tam był bunkier czy go jednak nie było???<tanczy><tanczy><tanczy>
  20. Boss Ki x Tygrys x Supo

    Dzień Dobry Misiaki

    Black i tak nie zrozumie, bo nie gra w tą grę. On nie wie co to prowokacje na froncie. Przeproszę wszystkich z Fine, którzy powiedzą, że są urażeni. A jakbym chciał to co najmniej 5 osób mógłbym zgłosić za bluzgi jakie otrzymałem na pw. No ale z kim bym walczył, przecież Black się nie...
Do góry