Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Z tego co świadkowie powiadają to tam uczciwych i sumiennie pracujących nie biorą.
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dzień dobry
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dzień dobry
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Źle się wyraziłem, nie obserwuje rankingu ani mapy, czy wyciągane są jakieś konsekwencje, czy support potrzebuję 2 tyg
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dzień dobry, napisze ktoś w skrócie jak skończyła się drama ze speed ? Wybaczcie ale nie mam czasu przeglądać każdej strony.
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kanar wiele razy to było już pisane, że co innego darmy - byli gracze bądź gracze którzy nie mają czasu, ale dla kolegi wejdą i zbudują wioskę - też piętnuje to odkąd odkryłem że tak ludzie robią. Ale tego nie przeskoczysz, ludzie już powoli do tego przywykli. A co innego gość który odpala bota...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Keymil LoveOrHate kumplu zrób coś z bociarzami u Ciebie bo psują Ci reputację. @kmic Ciebie o sprawna reakcje i przetrzepanie każdej nowej wioski w speed, jest to jubileuszowy świat, wielu graczy wróciło po długiej przerwie, wielu też powiedziało sobie że jest to ostatni, a więc pilnujcie...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Fejk, Tomek (wioska barbarzyńska) ma rude włosy.
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dla mnie jest zaskoczeniem że komuś sie chce klikać budynki z pc/komputera, a co dopiero jakieś ustawianie botów czy logowanie się na x kont i budowanie budynków wszędzie. Podziwiam, nudne trzeba mieć życie.
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Oo witam ! Stare dzieje, od tamtego czasu po długiej przerwie grywałem z Kecajem, ten świat solo na luzingu;)
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja się nie śmieje, miałem przyjemność grac z kanarem i podziwiałem ilość puszczanych przez niego fejkow. Sam klikałem jak głupi (wydawało mi się) a do jego ilości się nie zbliżyłem:)
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kanar zalewasz już wrogów fejkami ? :)
  13. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    W ti oprócz snip0ra, Drakula, beneditto, adeq, ja z heg, leslav z GTW s1 i kilku pewnie jeszcze dinozaurów się znajdzie, klaczov dla odświeżenia relacji się zalogował, blisko nas niestety we wrogim plemieniu Artemida. Jakoś tak się zgrało w tym TI mieszanka starych pryków i teraźniejszej...
  14. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Co do s170 to według mnie Decydujący moment to akcja w święta, Bell naruszyło front z jutrem, nuppo miał bana i wbiliśmy diody, po czym Bell nie umiało zorganizować nawrotki, nikomu się nie chciało rozpisać, Marko chuja robił jak i reszta rady, olali totalnie temat, a był to najlepszy czas gdzie...
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    1 na surke 3 na budowę. Teraz już drogi exp, wiec pogodziłem się z tą strata i wczoraj zapiłem smutki. (Pozdrowienia dla smuteczka)
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przez wojnę za granicą wzrosło zapotrzebowanie na stal, pamiętajcie nie zostawiać jej daleko w tyle.
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Siemasz, na s190 się pobawiłem trochę dopóki miało to sens, później ziomek przejął stery :) tutaj rekreacja, trafiła się większą grupa znajomych w jednej ekipie to ruszyłem. Choć w APK też sporo znajomych dinozaurów i się wahałem :p @Leandere kmic mi nie dał do surki po prośbach, kłamałaś.
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @kmic poproszę o zielen dla rycerza. Zobaczymy czy działa bo na razie słabo:(
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Witam starych jak i nowych graczy na s200. Liczę na dobrą zabawę i jak najmniej krzywych akcji.
  20. Wspomnienia ze świata 1

    Odkopuje. Siemasz leslav, Szczepan z tej strony, S15 i 37 GTW, jeśli pamięć nie myli grałeś też tam z klaczovem bleetzem szkopkiem i reszta bandy, jak będzie się bardzo chciało to i znajdę trochę screenów na starym łapku z tych czasów. Jest nas jeszcze trochę graczy ze S1(grałem tam krótki...
Do góry