Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    A co do twojego postu Deckuś to nie mogłem robić wcześniej klinów bo wioski na zapleczu poste klinowalem wioskami z drugiej linii. Wioski podane były na forum 70 h przed kartami nikt mi nie wbił ani jednego klina z zaplecza a na wioski szło po dwie karety czasem. Zrobiłem kliny na większość...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Paczo mnie nie wyjebał tylko sam odszedłem z plemienia znów kłamiesz xd tylko tyle potrafisz widzę haha tak samo jak z zastem i 30 sekundami . Poza tym mam 3 blaszki a ty żadnej i nawet nie miałeś tyle wiosek co ja, więc nie oceniaj mojego konta.
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    To który byłeś w kolejce ?
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Nie było mnie wtedy 30h w grze a nie 3 dni nie moja wina że neta nie miałem zast zawsze u kogoś wisiał od tego jest rada żeby reagować A poza tym z farmazonem co pisze nie prawdę nie rozmawiam. Pierwszy raz widzę kogoś takiego że pomimo dowodów na SS że jest inaczej nadal tkwi przy swoim xd
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Mniejsza o to mnie bardziej denerwuje to że ktoś pisze, że przerabiam SS a wysłałem kilka i nadal to samo. Chyba że dla niektórych 30 minut i 30 sekund to tyle samo
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Mówiłem że zaspałem bo do 3 robiłem kliny a bonusów nie miałem już czego nie rozumiesz ?
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Nie napisałem nigdzie ze szło na mnie 300 karet xd haha Ty napisałeś że 30 sekund u mnie byłeś na zascie a byłeś ponad 30 minut było głupot nie pisać
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    https://zapodaj.net/plik-eL34nbc6mQ Masz inny ss w minutę bym tego nie przerobił xd
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Zesrałem się a nie przerobiłem xd
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    No i co wioski moje nie będę sciemiał jak ty że byłeś na zascie 30 sekund skoro widzisz że byłeś 30 minut ponad xd
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Przecież mam Mk na miesiąc odpalone xd miesiąc odpalone xd Jaki fotomontaż haha było nie pisać że byłeś 30 sekund tylko prawdę powiedzieć a nie robisz że mnie debila a jak daje dowód to mówisz że fotomontaż jakiś xd
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    https://zapodaj.net/plik-hfK2ZUkjX4 Przecież tu ci pisze że byłeś ponad 30 minut a 30 montu to nie to samo co 30 sekund Mk mam nadal odpalone możesz sobie sprawdzić przecież się wyświetla xd
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    I co chcesz sobie udowodnić tym bo nie rozumiem byłeś 30 m ponad u mnie a piszesz że 30 sekund to samo kłamiesz że szło na mnie mniej grubych niż pisze a szło ponad 700 tak jak mówię więc, po co walisz ścienne ?
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Nic nie przerabiałem mogę dać komuś zasta żeby potwierdził logi xd
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Po co mam wchodzić na dc jak tu masz ss ile byłeś u mnie na koncie i nie mów że przerobiłem to było nie pisać że byłeś 30 sekund tylko prawdę powiedzieć a nie że mnie debila robić https://zapodaj.net/plik-hfK2ZUkjX4
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Co mam ci pokazać xd przecież pokazałem ss ile byłeś u mnie na koncie
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Co ty pierdolisz jak ja z nikim prawie od was nie pisałem ostatnio z championem i dekusiem tylko
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Wydałem na bonusy do rekrutecji medale i przyrost surowców wzmocnienie na szbchcica żeby móc odbijać wioski na jednego grubasa ale się nie przydało bo zaspałem A te 30 sekund chyba pomylilo ci się z czym innym ale już nie wnikam z czym bo na zascie byłeś ponad 30 m...
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    A wy chyba braćmi jesteście bo on kose wbił i ty też więc ten sam poziom
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Mogłeś sprawdzić skoro sprawdziłeś wojsko to i techy też trzeba było zobaczyć Poza tym nie miałem już bonusów do defa bo mi się skończyły więc co mialem odpalić ?
Do góry