Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz Essa
  2. Świat 200 nadchodzi!

    Hasłami xD Wystarczyło bronić Konta a nie jak sylwan w lola grać podczas akcji gdzie stracił +- 100 wiosek XD
  3. Świat 200 nadchodzi!

    Brika uspokój się
  4. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Ranking nie gra :)
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

    Na pierwszy rzut oka to Cię gdzieś widziałem. Aaaa, 186.... Jak idzie ? XDDD
  6. Dzień Dobry Misiaki

    Aha A ja myślałem że na coopa wpadasz
  7. Dzień Dobry Misiaki

  8. Dzień Dobry Misiaki

    Śmieciu to teraz Ci coś wytłumaczę. Dostaliście wolną rękę, Dlaczemu widział że to sensu nie ma i oddawał wioski swojemu najlepszemu przyjacielowi (mi ;) ) A teraz do sedna: Dasha wypierdala Dlaczemu bo ten oddaje wioski wrogowi tymczasem dasza :
  9. Dzień Dobry Misiaki

    Kurw4 wyzywa od kur3w, szczyt bezczelności
  10. Dzień Dobry Misiaki

    Cennik
  11. Dzień Dobry Misiaki

    Graty, prawie wygrałeś świat.
  12. Dzień Dobry Misiaki

    staty z wczoraj.
  13. Dzień Dobry Misiaki

    Kubuś w swoim stylu xD Plemie na minus ale ważne że coś ubił xd
  14. Dzień Dobry Misiaki

    Ale stypa na tym forum Tu żeby z kimś rywalizować to trzeba się kłócić sam ze sobą. Koledzy z Bell, żyjecie ? Ja ledwo dycham po wczorajszej obronie. Może jak na FO odpalicie to w gierce Wam też wyjdzie. Pozdrawiam
  15. Dzień Dobry Misiaki

    Kolego, dni żeś chyba pojebal ale dzięki xd Tymczasem DziaMa; Dzięki słaby KD Blackusie
  16. Dzień Dobry Misiaki

    Poszli do nory skoro ducus na kiblu rozpisuje lepsze akcje niż brika przy biurku. Najlepszy KO POLSKICH plemion @DucuS x azerciK Sory Brika,nie popisujesz się ostatnio.
  17. Dzień Dobry Misiaki

    Z zaplecza ? XD
  18. Dzień Dobry Misiaki

    Ty dziękuj Bogu że mnie na froncie nie masz. Bo byś ładnie Panu oddał ;) Btw jebać bociarzy
  19. Dzień Dobry Misiaki

    XD Uszczypnij się i obudź w końcu.
  20. Dzień Dobry Misiaki

    Ten co się odkleił.
Do góry