Wyniki wyszukiwania

  1. Najgorszy gracz

    Slashe3r nie sraj w swoje gniazdo! ;p
  2. Dyskusja - zaczynamy ;)

    kto z graczy pierwszy kosą rzuci? :) obstawiam mirek.handlarz.gównem
  3. Dyskusja - zaczynamy ;)

    i znów ta pała vejder tu
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Adchar przestań pierdolić, bo robisz to od początku świata ale na wstępnym chciałeś z nami grać:/ Po kij te teksty, Boja gra i ma się świetnie a Ty zajmij się swoją grą, bo zamulasz i Cię Mickez wypierdoli ;)
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    jak ja tu grałem to srałeś w pampersy dzieciaku
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Znaleźli się ogary Buczek i Forgiven dwaj słynni dowódcy.. a ja się pytam w jakiej dupie Buczki i Luna są? znikli ciekawe czemu..pewnie gracze do dupy byli.. Vejder ty jak co świat znikniesz tak samo, potrafisz tylko mordą zamiatać bez zasad:/ powodzenia
  7. Dzień Dobry Misiaki

    Jebany vEJDER koks oststnich czasów pisze o innym koksie w wielkich słowach :) sam jesteś vEJDER gorszą kurwą śmieciu :)
  8. Dzień Dobry Misiaki

    To nie masz czym się chwalić, z wiekiem trzeba lepiej jeść, dbać o siebie itp
  9. Dzień Dobry Misiaki

    Indyjską kuchnię wege polecam, ale co to dla Was jak Wy kebsy z Miesem wpieprzacie ;)
  10. Dzień Dobry Misiaki

    Nie tylko tak:) ale i swoim starym kumplom na DC opowiadał jak to on potrzebuje pomocy w Chaosie i wspólnie obmyślaliśmy plany, gadaliśmy z innymi a on do końca w "w żywe oczy" nas sciemniał...
  11. Dzień Dobry Misiaki

    Piękny i Bestia, graliśmy razem wiele światów, uważałem Cię za dorosłego człowieka cieszącego się z małego dziecka jakie przyszło na świat a tu takie... nawet nie wiem jak nazwać zachowanie ? Co za piękny przykład ojca, który sprzeda starych druhów za możliwość kiedyś dostania jakiegoś...
  12. Dzień Dobry Misiaki

    vejder masz na drugie koksownik i doskonale to wiesz
  13. Dzień Dobry Misiaki

    jakaś analiza by się przydała
  14. Nowe światy - ankiety

    Dajcie graczom możliwe opcje a oni wybiorą co chcą. W końcu kto tu jest dla kogo? Wy macie mieć pieczę nad stabilnością a gracze tu się wypowiadający doskonale o tym wiedzą. Czy Wy w tym Teamie macie nas ludzi co chcą rozpieprzyć serwer czy może pograć tak aby było ciekawiej i lepiej?
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Pieprzycie bez sensu a co ważne bez celu.. Narzekacie na kosy, na lewe układy, darmy i inne gówna, sami dajecie na to przyzwolenie a jak nie Wy to 99% graczy, bo przyjdzie nowy świat i znów takie same ekipy i te same klocki się dzieją :) Jest na takie działania społeczne przyzwolenie i tu nie...
  16. Świat 181/182 - dyskusja nad parametrami

    a może by tak blokada przejść do innych plemion - zaczynasz z A to kończysz w A a może by tak brak dyplomacji i każdy z każdym się tłucze
Do góry