Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Boli was wielkie jutro frajerzy i to, że pomimo sciągnięcia tysięcy kuzynów, shadowsy i knagusy mogły usiąść na ciurlaka co najwyżej^^ Na kolana przed oblicze jutrzańskiego pana, bitches
  2. Dyskusja - zaczynamy ;)

    On dalej w głowie prowadzi NWE NA 145
  3. Dyskusja - zaczynamy ;)

    @Dunkhell smutne musisz mieć żyćko internetowy atencjuszu, skoro nie masz nic lepszego do roboty, niż płakać na forum wirtualnej gierki xD O świetliku nie wspomne nawet, bo kazdy wie, ze to odklejeniec i hipokryta xD
  4. Dyskusja - zaczynamy ;)

    A gdzie Wacław?
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Trd nie ma szans, bądźmy obiektywni, Mickez by kupe wpierdolił, byleby tylko Rohan świat wygrał ^^ Ps. @Kertiz , jedyne co ci można podać, to lache do mordy 60, sio stąd łachudro ^^
  6. Dzień Dobry Misiaki

    Brakło jedynie hejtu na moją polszczyznę Wacku, zapominasz się xD
  7. Dzień Dobry Misiaki

    Xddddd znowu mnie rozegrales
  8. Dzień Dobry Misiaki

    Twoja stara sie od ciebie odciela i cie wyjebala do adopcji, jak zobaczyla co z niej wypełzlo , Jutro nie gra na zadnym swiecie, wiec jak niby debilu, mam z nim8 grac xd? Jak powroci, to i ja powrócę, nie martw się o to, wykolejeńcu xD
  9. Dzień Dobry Misiaki

    Kurwa napisalem tylko, ze nic sie nie zmienilo i nadal walczysz sam przeciw wszystkim, gratuluje wytrwalosci, ale ze odebrales sobie to po swojemu, jak zwykle zreszta i cos ci sie odlepilo, to juz no my fault xD
  10. Dzień Dobry Misiaki

    Ale to Ty dzwonisz Wacuś :)
  11. Dzień Dobry Misiaki

    <3<3<3
  12. Dzień Dobry Misiaki

    XDDDDD Wacek, nikt mi tak humoru nie poprawia jak Ty, drogi kumplu , mów mi tak dalej :d
  13. Dzień Dobry Misiaki

    Wystarczył jeden post, żebyś z podniecenia opluł monitor, idz przebierz koszulkę, bo się spociłes :)
  14. Dzień Dobry Misiaki

    Wacek, leki :*
  15. Dzień Dobry Misiaki

    Oj Wacek lapsie i tak mnie nie sprowokujesz, klep tam dalej posty ze szmatexu siostry i morda w kubeł ^^ I zacznij czytac ze zrozumieniem, nie gram ostatnio w plemsy, wiec te twoje pierdolenie nie robi na mnie żadnego wrażenia Ps kurumii tak jebał jutro, że już dwa razy się przed nimi kasował...
  16. Dzień Dobry Misiaki

    Chuj mnie to obchodzi pajacu, ja nie gram w plemsy od 3 miesięcy, ale ktoś mi wysłał screena, że coś się plułeś, koło 19/20 sierpnia do mnie, wiec jak już tu wszedłem, to odpowiadam xD Btw, przypomnij mi oryginalny nick, bo pamiętam jedynie, że jestes pedalsem, ale kim jesteś, kompletnie nie :)
  17. Dzień Dobry Misiaki

    Minęło już prawie pół roku, jak odpuściłem to piękne forum, ale widzę, że nic się nie zmieniło, Wacław nadal walczy w imie prawdy, sam przeciwko wszystkim xDDDDDD Gratuluję wytrwałości @Bl-ack sno-w :) A Ty tam @William Marshal - morda kurwa kapciu, więcej luzu xDD
  18. Klauny Plemion

    @Kanarinios. Wyraźnie napisałem, że nie pamiętam, czy Ty konkretnie nabijałeś blachy, naucz się czytać, ale robili to Twoi współplemieńcy i tego się nie wyprzecie
  19. Klauny Plemion

    Czy akurat konkretnie Kanar nabijał, nie pamiętam dokładnie, ale lista sztucznych blaszek P! była gotowa długo, długo przed zakończeniem świata, także wszystkie ich indywidualne odznaczenia są chuja warte i mogą sobie wsadzić je w dupę ^^
  20. Klauny Plemion

    Wywołany do tablicy przez Wacława, mogę tylko potwierdzić jego słowa, w tym wypadku akurat ma rację
Do góry