Wyniki wyszukiwania

  1. JanekzSobusia

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Widać jaki ból wywołuje dominacja GITÓW. Psycha robi przysiad
  2. JanekzSobusia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    O proszę. Ja mam info, że jednak na lodzie zostawiliście kilku graczy i nawet perfidnie wykorzystaliście ich wojsko, a teraz lecą grube. Rzeczywiście honorowo XD
  3. JanekzSobusia

    SZYBKIE

    Pionasy nawet słowa nie napiszą. Totalna porażka pionów i totalne zwycięstwo gitów.
  4. JanekzSobusia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kiedyś nie było limitu członków plemienia to dlatego nie miałeś akademii. Rekordowo to masówki miały ponad 1000 graczy. Jak chcesz się nie układać od początku jak niektóre światy mają zapełnione 4 kontynenty? Kiedyś to było możliwe, bo logując się drugiego dnia wyrzucało cię już na połowę k42...
  5. JanekzSobusia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Piękna linia obrony. "Wysokie Sądzie może i zabiłem, ale widział Sąd jak mordował Dahmer?"
  6. JanekzSobusia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Plemiona mają 18 lat, a wy myślicie, że support coś z tym zrobi XD Prędzej kmic wam bana da za to, że nie może w spokoju wypić kawy niż coś się stanie z oszustami. Polecę klasykiem: "Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje, są dużo głupsi."
  7. JanekzSobusia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Potem ci sami ludzie będą krzyczeć "Plemiona umierają!! Została nas garstka!!". Żeby tak oszukiwać w przeglądarkowej grze to trzeba mieć: A) nierówno pod sufitem B) smutne życie C) oba powyżej
  8. JanekzSobusia

    Świat 200 nadchodzi!

    Wcześniej niż s50 już były dobre cwaniaki. Bym powiedział, że coś koło s30 zaczęły się drogi na skróty na większą skalę. Wcześniej jak ktoś coś używał to nikt nie podejrzewał niczego szemranego i taki gracz był po prostu traktowany jako bardzo dobry.
  9. JanekzSobusia

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Jak widać prawie rok od ostatniej rundy i jak zmiany to tylko na gorsze. Jak tam ego sum deus twój mass attack i sfarmienie 7,5k wiosek w 4 godziny?
  10. JanekzSobusia

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Runda trwa ledwie parę godzin. Na co to grać w ogóle jak latają sobie jak chcą i na czym chcą.
  11. JanekzSobusia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Jakoś mi nie szkoda po tym jak traktowane były patologie takie jak Buczek ten od płytek w plemieniu. Mimo, że grałem na początku i znam trochę osób z P to kibicuję tutaj KEY i MB.
  12. JanekzSobusia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Plemiona sirius biznes Róbcie streama tej gali
  13. JanekzSobusia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    To ktoś zmuszał ourfoe, magi i inne plemiona do podpisywania się? Bulwa robił to co uważał najlepsze do rozwoju. Jak P było bite z 12 członów to takie Ourfoe wolało bić swoją akademię, bo przestraszyło się wielkiego P. Na południu wtedy nie było nawet jednego pika w wioskach. Takie kompleksy...
  14. JanekzSobusia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Zamiast bić P jak było ciężko i oba człony były top1 top2 RO to byliście obsrani. Teraz pozamiatane. Pozostało wam składać ręce w modlitwę, bo to że takie KEY padnie na dwie akcje to wiadome.
  15. JanekzSobusia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Kanar i boty XD jakbyście mieli jego komendy to byście nie pisali takich głupot
  16. JanekzSobusia

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Tak tak 10 wiosek w ciągu ~1.5 minuty. Do tego klin z cofki na wioskę, z której leci kareta na 1s przed atakiem. Skrypciarz=bociarz Oszust to oszust i nie obchodzi mnie czego używa, oszukuje to jest pionasem i tyle.
  17. JanekzSobusia

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Tak jasne i jak lecieliśmy w 5 na jego 10 wiosek to każda wioska klinowana na 2 grubego. Takie bajki to opowiadaj dzieciom.
  18. JanekzSobusia

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Bociarz tak jak killyou i ten drugi pajac co go nie ma ostatnio.
  19. JanekzSobusia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Masz 60ms na klina, z cofki to jest na luzie do zrobienia
  20. JanekzSobusia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nie ma dowodów na to, że MNIAM wiedziało o istnieniu MNIAM2
Do góry