Wyniki wyszukiwania

  1. Hast du Brot ?

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    w najlepszym razie podwójne standardy jesteś najgorszym kłamcą, jeśli grasz bez skryptów, a następnie przesyłaj strumieniowo rundy bez ukrywania sabotażu i wygaszania paska szybkiego
  2. Hast du Brot ?

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    angielskie forum ... twoje wymówki stają się coraz bardziej zawstydzające, a potem pokaż nam, jak działa ten legalny skrypt i co robi, ponieważ nie znalazłem go na angielskim forum XD
  3. Hast du Brot ?

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    twój bohater jeden przegrany bawi się wszystkim sam i też robi śmieciowe gadanie ... jeśli przegra to po prostu gadaj ... to śmieszne, on nawet nie wie, jak radzić sobie ze swoimi gównianymi skryptami ... śmieszne
  4. Hast du Brot ?

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    hej, przegrano twój skrypt ag snipe właśnie ci wiele przyniósł :) a jeśli nauczysz się grać bez skryptu, mogę cię nauczyć, że oferta jest nadal dostępna :)
  5. Hast du Brot ?

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    ok, to zdecydowanie najgłupszy sposób, aby się z tego wykręcić... Nie mogę uwierzyć, jak głupi jesteś i wciąż staram się wybrnąć z tego hahahhahahahha dobrze, jeśli chcesz, mogę ci pomóc i nagrać kilka rund, aby być może ustawić jakieś umiejętności, mój synu, więc oferta jest dostępna. pokaże...
  6. Hast du Brot ?

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    hej, przegrany, noob, potrzebujesz więcej scenariusza snajperskiego i grup 5 osób, aby wygrać z nami? co powiesz na grę fair i przegraną? o tak, twoje ego jest na to za duże, więc oszukujesz i nadal jesteś taki głupi i sam pokazujesz to na swoim nieszczęsnym kanale YouTube ... powinieneś...
  7. Hast du Brot ?

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    -one loser, hej nie obrażaj tylko dlatego, że ciągle przegrywasz :)
  8. Hast du Brot ?

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Wybrałeś ustawienia na których widać że nie chcesz walczyć tylko budować deffa jak noob, zgaduje że nigdy nie grałeś żadnych turnieji za granicą. Myślisz, że jesteś lepszy jak zbudujesz full zagrodę deffa szybciej? xD Mysle, że polega to na tym kto pierwszy zjedzie (bash) przeciwnika, ale co ja...
  9. Hast du Brot ?

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    @Czyngis-chan 1 Hej mój kochany chciałbym rzucić ci wyzwanie na 1v1 ale na neutralnym serwerze jak francja... ponieważ mam kontakty do adminów i mogę regulować, że dostaniemy rundę :) dodatkowo będę streamować całą rundę na twitchu, aby każdy mógł zobaczyć, że jestem o wiele lepszy od ciebie...
  10. Hast du Brot ?

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    i like <3
  11. Hast du Brot ?

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    witam moi polscy koledzy. Zauważyłem, że jesteś zdenerwowany Niemcami i chcesz ich wygnać ^^ co powiesz na rundę strojenia Niemiec przeciwko Polsce dla zabawy, uczciwa rywalizacja, może być bliżej i zobaczyć, kto jest razem lepszym graczem
  12. Hast du Brot ?

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Hej detox, odpowiedz mi, ale byłem grzeczny ^^ Ale żeby czasami otworzyć oczy, Niemcy się nienawidzą i walczą ze sobą, zawsze są grupy 2-3 mężczyzn ... na przykład oglądasz moje rundy, grałem to jest jasne, że prawie wyłącznie niemieccy gracze szlachty, ponieważ są większym zagrożeniem ....
Do góry