Wyniki wyszukiwania

  1. Dzień Dobry Misiaki

    Kolejnemu sie odkleja :D
  2. Dzień Dobry Misiaki

    Ty gościu ale między nami nadal 1:0 dla nas, jak dotychczas to możesz mnie po dupie posmyrać. Na 182 się oszczekałeś i nie pokazałeś nic. Tutaj szczekasz i nie pokazujesz nic. Twojemu plemieniu idzie dobrze, Tobie personalnie nie, szczypiorze :D @Ruda tańczy ty, jeden z największych kosiarzy...
  3. Dzień Dobry Misiaki

    Nie odebrałem tego, jako atak na mnie. Tylko jako kłamstwa, bo kłamiesz perfekcyjnie ;-)
  4. Dzień Dobry Misiaki

    Proste, że tak. Nie będziemy sie układać z jakimś typem z Sosnowca. Barby po kasacji rebelsów? Brika, czy Ty jesteś poważna, czy sama już uwierzyłaś w te kłamstwa, które wcisnęliście Czocherowi? Dawno nie było tu tak głupiego postu.
  5. Dzień Dobry Misiaki

    Miałeś nie sprzedawać naszych ustaleń!!! MARKOPOLO KOSIARZ :(
  6. Dzień Dobry Misiaki

    A jaką ty miałeś w tym zasługę? Nadal między nami jest 1:0 dla mnie i manki xDD A Wasze na ten moment 44 na plus nie przebija naszej akcji na was... gdzie Wy w nas wlecieliście fullem + AK fullem. Obiektywnie patrzac, pomijając całą pogardę wobec ciebie, to szału nie zrobiliście.
  7. Dzień Dobry Misiaki

    No to za kilka dni wróci ten stan ]:->
  8. Dzień Dobry Misiaki

    I tak od początku 186 świata....
  9. Dzień Dobry Misiaki

    Mówisz? :(
  10. Dzień Dobry Misiaki

    W kolejce się musisz ustawić, bo pierwszy ma mnie zniszczyć @pyzinio7 , ale on niegroźny więc pewnie się dopchasz :D
  11. Dzień Dobry Misiaki

    Dziama... ale to chyba było do Ciebie :/
  12. Dzień Dobry Misiaki

    Raczej administracja uznała, że resocjalizacja kogokolwiek nie przynosi już skutku na Fo :v
  13. Dzień Dobry Misiaki

    "szapoba" <sciana> Nie wioskę. WIOSKI. I wali mnie czy miałeś wypierdolone czy tryhadrowałeś. Odgrażałeś się co to nie zrobisz ,jak nas nie pojedziesz, jak nas nie zgwałcisz, jak nas nie zniszczysz, a zostałeś zweryfikowany w ciągu kilku godzin. Ty wiesz co ja mam a czego nie <shrug> W...
  14. Dzień Dobry Misiaki

    Kiedy kolejny pojedynek na memy z @Fluxikkk ? Nudy :(
  15. Dzień Dobry Misiaki

    Sukkub – w demonologii sukkubami nazywa się demony przybierające postać niezwykle pięknych kobiet, nawiedzające mężczyzn we śnie i kuszące ich współżyciem seksualnym. Ja to tylko tutaj zostawię.
  16. Dzień Dobry Misiaki

    Ten sam i lajkująca mu posty Ruda, która obskoczyła podobnie. Nic mefisto, nie zatruwaj swego cennego czasu.
  17. Dzień Dobry Misiaki

    Nadal to Ty się tak strasznie odgrażałeś co to nam nie zrobisz a ledwo zaczeliśmy bitke to traciłeś wioski jak dziecko, w bonusie, z rana, w środku dnia, w weekend, w tygodniu. Każda Twoja denna wymówka była lekko obalona tak jak z resztą Ty i Twoje wioski. (i tak co świat, na front cie...
  18. Dzień Dobry Misiaki

  19. Dzień Dobry Misiaki

    Miałeś okazje na 182 ale klęknąłeś przed swoim Wielkim Panem "bo nie mialeś czasu, bo życie ważniejsze, bo imprezy" bla bla bla. Obiecujesz, że tu będzie bez wymówek?
  20. Dzień Dobry Misiaki

    Nawrotkowa poprawka burzenia po akcji piertownej. Nadal te 70 na plus jest. To więcej niż Ty przejąłeś wiosek na froncie w całej swojej 10-letniej karierze. Mimo wszystko in plus, nadal. Niee, to o Twojej grze na froncie :(
Do góry