Wyniki wyszukiwania

  1. SpeedyMcQigles

    Filtry na rynku

    Siema. Propozycja dodać dwa dodatkowe filtry. Zamiast opcji tylko dla plemienia przy wybieraniu ofert rynkowych dać jeszcze tylko dla swoich przyjaciół dodanych i inna tylko dla sojuszników zaznaczonych w dyplomacji plemienia. Myślę to jest do zrobienia. Co myślicie?
  2. SpeedyMcQigles

    Zwiększenie maksymalnej ilości osób w plemieniu

    Proponuje zwiększyć maksymalną ilość osób w plemieniu do 100-80 tak co dawniej. Ludzie i tak tworzą po miliard członów więc nic by to nie zmieniło na gorsze. Zalety tego to byłoby więcej osób w plemieniu i po zamknięciu składów zamiast lecieć na 2-3 człony bez możliwości rotacji to byłby jeden...
  3. SpeedyMcQigles

    Zamykanie składów

    Proponuję zamykać składy po 240 dniach nie 120
  4. SpeedyMcQigles

    Planer podbojów

    Siema po zaproszeniu kogoś do planeru podbojów niech radnym wyświetla się coś powiadomienie podobno co do nowego postu na forum lub zaproszenia do plemienia raport. Taka moja propozycja ludzie będą szybciej zauważali. Na wypadek co ktoś chciałby trollować to można zrobić blokadę używania tej...
  5. SpeedyMcQigles

    Ustawienia

    Mam propozycję ogólnie co do każdego świata bez wyjątku to zakaz wyboru kierunków, brak przedmiotu do przenosin, bez zapraszania żadnego i również po zaczęciu od nowa brak wyboru kierunków w każdym wypadku. Pomogłoby to ukrócić oszukaństwo plus może wrócą starzy gracze, którzy opuścili tę grę...
Do góry