Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Kolejny łatwy świat?
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Z kim mam nieprzyjemność korespondować?
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Foczka to dobry chłopak, nie chce przez grę z ludźmi mieć złych relacji. Co do Ciebie to tak, zrozumiałem swój błąd gry pod Twoim sztandarem. Myślę, że ludzie szybko zauważą kim jesteś tak jak na 183 bo wiele osób wypominało Ci złe zarządzanie plemieniem, nie tylko my.
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Myślę, że dużo wcześniej. Sama gra pod NeXim nie jest powodem do dumy a wręcz powodem do szydery. Łatwy świat dla konfy jeżeli nexi będzie prowadził plemie tak jak na 183.
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Wrzucaj, tylko nie wiem co chcesz udowodnić. Złożyliście broń czyli my zrobiliśmy wszystko tak jak miało być a u Was poszło coś nie tak.
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Twarda bania i zaciśnięte pieści. Tyle ile kos poleciało na tym świecie to aż niewiarygodne. Gratulacje dla naszych frontowcow, trzeba było mieć silna psyche by wytrzymać te wszystkie zawirowania. A bogdanowa to pokazała klasę, tyle offow ile przyjęła a za każdym razem wychodziła z akcji na...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Czyli co? To koniec już świata i teraz dobijanie LWH? Ajaj...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Ja?
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Kto znowu na banie?
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    A kto dostał bana?
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Nie wiem, ja jak już nie było z kim walczyć to odpuściłem grę i oddałem im zasta.
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Finalnie w UwU
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Nie jestem fanem ale pamiętam Cie ze 183 gdzie pisales takie same wysrywy.
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Jak już tak pilnujesz ludzi jak piszą to zacznij od siebie mordko, bo wyzywanie ludzi na podstawie gry potwierdza, że masz podzurawiona psyche.
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    O kurwa...
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Wrzuciłem statystyki wojny bo kiedyś był płacz, że nie ma oficjalnej wojny. Jak masz chwile to wrzuć twstatsy.
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Popisałeś się, brawo! Dobra, w sumie mogę walnąć podsumowanie. Akcja zorganizowana przez Vermintide odbyła się 15.08.2023, wynik akcji został rozszerzony o dwa następne dni podczas których nastąpiło dobijanie. Zakres trwania akcji(VER): 15-17.08.2023 Następnie dość płynnie przechodzimy do akcji...
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Guzik o mnie wiesz i co potrafię. To, że użyłem kilkuktornie twojego nicku oznacza jedynie tyle, że jesteś posmieliskiem tego świata, kilka banow za Tobą i to nie koniec. Więcej pierdolisz niż pokazujesz w gierce. Jakby still frontowcy ver>lwh i nawet się z tym nie kłóć. Twoja wiadomość...
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Ja tam lubię liczby a aktualnie wskazują totalną dominację.
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Efekt podobny xD
Do góry