Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja świata 188

    oddał do chłopaki w rankigu spadali ^^ swoja droga jak patrzę w twstats niektórych graczy to mam beke, nic poza darmami i barbami ^^^^^^^ gra musi byc emocjonująca. Swoją droga np przegra nie przez kosy a swoje dyplo. jak pisałem trzeba było pona grzybom wypowiedziec o wiele wczesniej i pomoc...
  2. Dyskusja świata 188

    Nie no tutaj się nie da rozmawiać, ani tego czytać masakra. Kółka wzajemnej adoracji i hipokryzji to większy niż w pisie. Ciągnięcie galę bardziej niż wazeliny kaczora. A myślałem że coś fajnego poczytam. Ja powiem tak kręcenie jest frajerskie, ale najbardziej frajerskie jest być kretem. To że...
  3. Dyskusja świata 188

    @Hatez no i to rozumiem. nie obrazał bym się na niczyim miejscu jakbyscie wypowiedzieli pona bo logiczne ze musiecie sie bić albo z grzybami albo szalami. proste i logiczne. irytuje mnie postawa dwóch waszych graczy co tu wala mega słabe memy albo jakies teorie wypisuja i obrażają blejkoo. Bo to...
  4. Dyskusja świata 188

    i taka narracja nie jest sensowniejsza i inteligentniejsza niż to, że grzyby wbiły wam jakaś kose czy cos? albo te jakieś śmieszne gadanie ze dobijali wioski arryn na 1 grubasa? nie macie naturalnego wroga i dalszej drogi rozwoju wiec naturalna jest wojna. O wiele inteligentniejsza narracja...
  5. Dyskusja świata 188

    zniknął jak już. Przyszedłem podbudować Wasze ego, jesteście zajebistymi grajkami. Przechuje w plemiona. Szacun mordeczki <piwo><piwo><piwo><piwo> chyle czoła przed wszystkim pro grajkami Ave Wy
  6. Dyskusja świata 188

    ale mam beke tu na forum co wejde. Ciagle te same mordki sie wypowiadaja. Cisna jakiegoś profesora o staty wojny, ciesza się ze wygrywają. No jakby przy takiej sile przegrali to juz byłby dramat ale ok. Nie trzymają terminow wypowiedzenia soja ale zawsze ale to zawsze racja po ich stronie ^^...
  7. Dzień Dobry Misiaki

    Bl-ack Sno-w stary Ty to jednak jesteś jakiś przyjebany. Piszesz poradnik małżeński, brandzlujesz się, że masz zone od 7 lat (swoją drogą zastanawiam się powoli czy nie ma kutasa między nogami). Później sie podniecasz, że stara Ci usługuje, a Ty leżysz jak jakas ciota i pucujesz na FO plemion...
Do góry