Wyniki wyszukiwania

  1. Dunkhell

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jak założysz nowe konto na forum to zamiast maila na potwierdzenie rejestracji dostajesz listę kont blacka do zablokownia, przysięgam że tak jest
  2. Dunkhell

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @KACZELNIK @MiszkaKiszka (multi blacka) zamknij mordę z tą polityką, nikogo to nie obchodzi
  3. Dunkhell

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    i od razu podział blach go next, niegłupie w sumie
  4. Dunkhell

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    a zrobicie to za 5 blaszek z Ti?
  5. Dunkhell

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    O IRONIO
  6. Dunkhell

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    ale jakby był ranking zaproszeń to by mieli pierwsze miejsce ok?
  7. Dunkhell

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Koomple, akcję robi się na wroga (czerwony kolor na mapie) nie na swoje plemię
  8. Dunkhell

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kolejny dzień i kolejna bardzo dobra obrona od Hell. It's a pleasure fighting against you guys @Firemaster (sorry I don't know who else has an account on forum). Węgrzy w przegranej pozycji walczą o utrzymanie każdej wioski przy użyciu każdej jednostki jaką mają. W tym czasie WIELKIE PLEMIONA...
  9. Dunkhell

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie rozumiem, czy przez to jak ludzie są skurwiali na świat można wchodzić tylko swoim pewnym składem i nie można już zaproponować nikomu z mapy zaproszenie, bo to przecież jest kret wroga? To nie powinno tak wyglądać xd ale czego kurwy dla blachy nie zrobią
  10. Dunkhell

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To nie było "wyciąganie graczy z ekipy" tylko "wsadzanie swoich graczy do innych ekip od startu świata" I w tym momencie dostajesz ode mnie blokadę za to, że od dawna pierdolisz o moich botach. Nie chce mi się czytać jak pierdolisz o mnie głupoty za każdym razem jak mnie oznaczysz, papa
  11. Dunkhell

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    mądrego to dobrze posłuchać
  12. Dunkhell

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tak, już 3 razy mnie rada prosiła żebym przestał ale najwyżej dostanę rozbiórkę
  13. Dunkhell

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jeszcze 2 lata temu jak zaczynałem grać to kosiarze siedzieli cicho aż kurz opadnie po tym jak się okazało że są śmietnikami ludzkimi a teraz idą na FO pochwalić się że taki plan mieli od wstępnego xDDD
  14. Dunkhell

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    top 1 moxi i johny
  15. Dunkhell

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Chodzi o fakt, że już na początku świata wypłynęła grupowa wiadomość założyciela speed, żeby zaczynali ludzie po starcie świata. Przecież ci gracze nie przeszli bo ich plemię przegrywa - oni tam są po to żeby przegrywało i żeby potem przejść i zasilić darmami speed. Niedługo na wioski które...
  16. Dunkhell

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ale to nawet nie trzeba być ekspertem i zobaczyć ich rekrutację z 3D, chociaż to akurat inna sprawa bo oni od początku wbili jako darmy dla speed xd tak grają NAJLEPSZE PLEMIONA POLSKIE
  17. Dunkhell

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Plemię bociarzy i darmiarzy nawsadzało kretów do plemiona wroga i po sciągnięciu tyle info ile się dało przechodzą do nich? Zaskakujące, przecież Speed w tym tygodniu jeszcze tak nie zrobiło
  18. Dunkhell

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    weź może ty o rekrutacji się nie odzywaj
  19. Dunkhell

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wtedy byście 2 kontynenty zrekrutowali zamiast jednego?
  20. Dunkhell

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    a ty głupi jesteś?
Do góry