Wyniki wyszukiwania

  1. Choriel

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Hejka, grasz gdzieś?
  2. Choriel

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ale tu nie ma takiej narracji. Na ten moment mamy fun z gierki. A rzucają Ci którzy się boją grać więc dla nas lepiej. Niektórych ja poprosiłem o skończenie :)
  3. Choriel

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No nie ma się dobrze xdd
  4. Choriel

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Się nie zesraj nieudasie
  5. Choriel

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No i widać tą różnicę przecież. 5k wiosek przewagi mają, obrzeża i dalej nie potrafią nas przełamać ;)
  6. Choriel

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tak, daj screena
  7. Choriel

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No ciężko zrobić jakiś wynik mając 5000 wsi straty xd Jedyne co mnie śmieszy to fakt że Ares mimo przewagi też zasysało deffa od apk XDD A na swojej akcji przejęli 5 wsi xd Śmieszne że mają 5k wsi przewagi i na akcjach łącznie przejmują 35 wiosek. Trochę kompromitacja jak na moje. Gdyby to...
  8. Choriel

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    XDDD Ślemy bo nam szkoda tych ludzi. Alek to totalny odklejus, chlopowi się poprzestawiało w głowie od tej władzy tak jak Hitlerowi podczas wojny xdd Chłop swoich ludzi do rozbiórek wrzuca za totalne głupoty aby tylko darmy miec xdd
  9. Choriel

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Piszesz głupoty xD Nikogo nie musimy rekrutować i nikogo nie rekrutujemy. Info z dupy bierzesz. Niektórzy chcieli użyć nas jako narzędzia ale im nie wyszło więc z tym też bym uważał ;) czarodziej zanim coś napiszesz to chociaż jakieś info zdobądź bo Black chociaż faktami rzuca, a Ty piszesz...
  10. Choriel

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    2 razy uderzyliśmy w APK. Pierwsza akcja była git druga niewypał więc uderzyliśmy w Ares.
  11. Choriel

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ty już tam blisko arkadii co?
  12. Choriel

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    5 miejsc w składzie to podobna ilość do tych które dostaniecie od apk xDD
  13. Choriel

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie to nie tu. Jedno konto nie prowadzi do upadku Witam ;)
  14. Choriel

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Lokers a gdzie jest napisane ze sie sypiemy?
  15. Choriel

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dzień w dzień tracimy?
  16. Choriel

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No wlasnie. roznica 1000 wsi i 19 wsi to daj to teraz x5 ;)
  17. Choriel

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    macie 5k wiosek przewagi i podbijacie 30 wsi na akcji XDDD Gdyby to witam mialo przewage 5k wsi to juz byscie kasacje klikali ;)
  18. Choriel

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No za wiele to go nie nauczyli :)
  19. Choriel

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    nikt nie pytal
  20. Choriel

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    W sensie ja mam gdzies czy sie ktos zlituje, po prostu nie dam sobie wmowic ze jestesmy slabi. Zepsulismy dyplo ale no nie jestesmy slabym plemieniem ;) Kazdy niech mowi co chce ale wiekszosc plemion na 200 swiecie chcialby miec takich frontowcow jakich ma witam i to jest prawda ;)
Do góry