Wyniki wyszukiwania

  1. AGH Szary

    [Pasek] Zmodyfikowany pomocnik zbijania murków w Asystencie Farmera

    Poprawiłem i już jest dostępny na serwerze <tuptup>
  2. AGH Szary

    [Pasek] Zmodyfikowany pomocnik zbijania murków w Asystencie Farmera

    Cześć, zostały już takie wprowadzone poprawki, sprawdzałem to przed publikacją. Sprawdziłem także to i teraz, przy co najmniej 25 próbach wysłania ataków za każdym razem skrypt zadziałał poprawnie. Mam kilka pytań, bo w tych okolicznościach nic nie jestem w stanie poradzić. Czy uruchamiasz...
  3. AGH Szary

    [Pasek] Zmodyfikowany pomocnik zbijania murków w Asystencie Farmera

    Dodane :) Nie rozumiem akurat koszary :P
  4. AGH Szary

    [Pasek] Łączenie rozpisek z plemiona-planer.pl

    Drugi post od góry albo skryptoteka.
  5. AGH Szary

    [Pasek] Zmodyfikowany pomocnik zbijania murków w Asystencie Farmera

    Wleciała aktualizująca naprawiająca skrypt.
  6. AGH Szary

    [Pasek] Łączenie rozpisek z plemiona-planer.pl

    Już jest dostępny, dodałem changelog w moim pierwszym poście (drugim od góry). Od teraz można podać jeden opcjonalny parametr do określania formatu rozpiski - domyślnie jest ustawiony nowy tekst rozszerzony.
  7. AGH Szary

    [Pasek] Łączenie rozpisek z plemiona-planer.pl

    Właśnie wysłałem nową wersję supportowi, żeby została zaakceptowana i uaktualniona. Teraz trzeba tylko poczekać :P Jak zostanie dodany już na serwer, to poinformuję o tym tutaj.
  8. AGH Szary

    [Pasek] Łączenie rozpisek z plemiona-planer.pl

    Już jest praktycznie skończony, tylko jedną poprawkę chciałbym wprowadzić i dostosować także do nowego tekstu rozszerzonego dodatkowo. W pierwszej połowie tygodnia nie będę mieć czasu, ale na weekend może się znajdzie, ale nie obiecuję :)
  9. AGH Szary

    [Pasek] Zmodyfikowany pomocnik zbijania murków w Asystencie Farmera

    Dzięki za informacje, podczas przerwy postaram się to naprawić :)
  10. AGH Szary

    [Pasek] Łączenie rozpisek z plemiona-planer.pl

    Jestem świadomy błędów, na święta postaram się do tego przysiąść, bo tak - teraz muszę skupić się na studiach z powodu niedogodnego okresu <lol>
  11. AGH Szary

    [Pasek] Zmodyfikowany pomocnik zbijania murków w Asystencie Farmera

    Została obiecana opcja do skanowania wiosek czerwonych lub żółtych. // Wyłącznie skanowanie wioski [true/false], // jeśli nie mamy informacji o wiosce (nadpisuje opcję z żółtą i czerwoną kropką) scanIfNoInformation: false W pełni skonfigurowany skrypt w przeglądzie paska skrótów wygląda...
  12. AGH Szary

    [Pasek] Zmodyfikowany pomocnik zbijania murków w Asystencie Farmera

    Jak najbardziej. Może w następnym tygodniu pojawi się uaktualniona wersja, nie jest to zależne ode mnie :)
  13. AGH Szary

    [Pasek] Zmodyfikowany pomocnik zbijania murków w Asystencie Farmera

    W głównym temacie, gdzie są wylistowane wszystkie skrypty na pasek ;P
  14. AGH Szary

    [Pasek] Zmodyfikowany pomocnik zbijania murków w Asystencie Farmera

    Changelog v1.2.1 (19.02.2024) Naprawienie błędu, który powodował ukrycie tylko pierwszego wiersza, z którego został wysłany atak. Naprawienie błędu inicjalizacji ustawień - opcje, które posiadały wartość false lub 0, zostawały zastępowane podstawowymi parametrami. v1.2 (12.02.2024)...
  15. AGH Szary

    [Pasek] Łączenie rozpisek z plemiona-planer.pl

    Nie zrobiłem bardzo sztywnego parsowania, bo jest to niepotrzebne, większość osób osiągnie taki efekt jak na siłę będą próbowały sprawdzić skrypt :D Link do repo, skrypt znajduje się w src/public/ScheduleMergerer.js: https://github.com/Szaroslav/tribal-wars
  16. AGH Szary

    [Pasek] Łączenie rozpisek z plemiona-planer.pl

    Skrypt łączący rozpiski z plemiona-planer.pl Łączy dwie lub więcej rozpisek w formacie tekstu prostego, rozszerzonego lub dla zastępcy z plemiona-planer.pl. Konkretne rozpiski wklejamy w notatkach, skrypt następnie łączy wszystkie dostępne zakładki, sortuje po dacie wysłania (od...
Do góry