Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja

    157-Peka OFF
  2. Dyskusja

    no tak masz racje, dodaj tylko tych x osób które wyrzuciliście po straceniu pierwszej wioski xd
  3. Dyskusja

    priorytet ustawiony pod nielimitowany limit
  4. Dyskusja

    no i nie pozostawiles Psycho wyboru, muszą utworzyć kolejne 2 człony
  5. Dyskusja

    kurde tak to czytalem i myslalem, ze piszesz o mnie, a tu takie rozczarowanie :(
  6. Dyskusja

    niestety tak to jest jak za płotem masz mnie, a później patrzysz w lustro i widac co widac ale teraz jesteś w Psycho, więc z górki i chillera
  7. Dyskusja

    czyli mam czuc sie wyrozniony jesli mialem ponad 100? oczywiscie rozlozone na 3 dni, bo nie ma co przesadzać z fejkowaniem na akcje
  8. Dyskusja

    jestem już w pozycji na klęczka ale Lord Varys nie ma wymaganego sprzętu
  9. Dyskusja

    to dopiero początek wielkiego imperium, człony Psycho będą rozciągały się od BK aż do BK ale dookoła
  10. Nieczytelne mapki

    geopolityczna drabina eskalacyjna osiągnęła swój szczytowy szczebel, lada dzień można spodziewać się lokalnej wojny BK - PG, jest to nieuniknione ale aktualnie jest mgła wojny tzw. "Fog of War"
  11. Nieczytelne mapki

    był przykaz, żeby wyrobiło przed grubymi to wyrobiło rozkaz jest rozkaz
  12. Nieczytelne mapki

    uwazaj zeby ci sie nie ulało jak korek odbije
  13. Dyskusja

    nie wiem czy pamiętasz ale na starcie serwera wasi gracze byli długo w topce :) rozumiem, że dokonali tego zbieractwem i farmieniem? po jakimś czasie zapomnieli używać PP albo po prostu się skończyły czyli nie przemyśleli swoich wydatków :)
  14. P o t ę ż n a Analiza

    tez juz tak dwa razy mowilem
  15. Dyskusja

    a co jak ma chłopaka, bo jest nowoczesny? straszny z ciebie ignorant
  16. Nieczytelne mapki

    mam info od mojego zaufanego czlowieka w razie czego PW na naszej klasie
  17. Dyskusja

    frontowcy po akcji Psycho przestali nosić telewizory pod pachami, bo po co udawać mocarnego jak jest się mocarnym? wiadomo, że to była akcja rozpoznawcza, bo bardzo mały potencjał nielimitowany został użyty wiadomo prawda?
  18. Dyskusja

    tak mekha rowniez tam jest ale psycho niestety nie, bo nie chca rozmawiac :(
  19. Dyskusja

    i do tego swoim graczom :cool:
  20. Dyskusja

    z obu stron przejęcia tylko na warzywach co na konto nie potrafią zalogować ale w sumie to 1 na plus dla nas xd
Do góry