Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Ja tRD zacznie dodawać do statystyk wojny człon SGMTRD żeby nie pokazywać, że są na minus.
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dziwne, że ta jego wartość dodatnia mu nie pomogła utrzymać miejsca w składzie. Wyrzucony z własnego plemienia. Nowe, nie znałem.
  3. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Może mi ktoś powiedzieć do kogo można pisać w tych kotach żeby odpowiedział bo jakieś dziwne bany się posypały w radzie i już nie wiem do kogo zagadać.
  4. Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Nioh Nioh Nioh tornado wyszło z budy jak mają szansę pograć 2 miesiące dłużej. Żeby kogoś merytorycznie rozjechać to trzeba umieć coś sensownie napisać. Jedyne co ty potrafisz to się wszystkiego wypierać. Poteshny wuc poteshnego plemienia, który musi obiecywać blachy plemionom rekrutowanym z...
  5. Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Nie nie. Potem nie będzie do czego wracać bo wstyd nie pozwoli Ci tu zajrzeć. Obrzucamy się kulturalnie łajnem dalej. Ty chociaż w przeciwieństwie do tity umiesz skleić jakieś sensowne zdania.
  6. Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Obawiam się, że jedyne co będziesz mógł za jakiś czas sprawdzić to dział nowe światy.
  7. Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    My się mamy was bać? Skończ ten kabaret. To wy rozpisujecie po każdym, że "JUTRO was wydyma". Hitem była próba, w mówienia innym, że mamy jakieś powiązania z druidami. Byle tylko wbić gdzieś szpile.
  8. Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Oczywiście za każdym razem jak coś wychodzi to jest wszystko w żartach. Przecież tego samego lub kolejnego dnia zgrywaliście głupich twierdząc, że nic nie wiecie. Nie mam Wam tego absolutnie za złe. Nawet się cieszę bo my już zmuszeni byliśmy ratować Wam plemię na 176. Teraz niech pomęczy się...
  9. Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Myślałem, że rozmawiałem z ludźmi którzy choć trochę rozumieją co do nich mówię. Widać bardzo się myliłem. Po pierwsze zaoferowaliście konta na samej północy co oznaczało skok przez pół świata czyli na jakieś 3 razy? Po drugie sami mówiliście, że nie macie jak tego pilnować, ani nie macie...
  10. Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Nie przypominam sobie innych rozmów na linii JUTRO - Kotki niż tez gdzie dostawaliście informacje o akcjach tRD i tej gdzie chcieliście rozmawiać i powiedziałem, że mogę dać Wam deffa na północ.
  11. Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Prawda jest taka, że nikt nie zastanawiał się czy wbijecie kose tylko kiedy. Waszym pechem było to, że zdecydowaliście się na jej wbicie jak już trd myślało o kasacji i byliście ich ostatnia deską ratunku.
  12. Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Taaaa. Na 190 to się strasznie na walczyliście. Prawie miesiąc.
  13. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Was się dalej nikt nie boi. Już tu czytaliśmy o waszej wyselekcjonowanej rekrutacji na obrzeżach.
  14. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Panie @kmic jeszcze nie wszyscy obłudnicy
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jedyne co boli ARES to ty u steru
  16. Dyskusja - zaczynamy ;)

    JUTRO wie jak korzystać z legalnych skryptów. U nas niestety nie ma nic. To co przejmujecie bany zamiast odbijać wsie jutro na akcji?
  17. Dyskusja - zaczynamy ;)

    A co to za bany w u naszych przyjaciół. @Bl-ack sno-w Dopiąłeś swego. Twoi obłudnicy dostali bany prawdopodobnie z kasacją.
  18. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Halo @tita5 przeprosisz sojusznika za zachowanie swojego pieska czy będziesz milczał i pozwalał mu go jechać?
  19. Dyskusja - zaczynamy ;)

    @Marzyciel. Oferta dalej aktualna jak coś
  20. Dyskusja - zaczynamy ;)

    @Marzyciel. jak będziesz grzeczny i powiesz, że kochasz JUTRO to Ci od ręki wyślemy 90 wolnych zagród deffa. Tylko musisz też napisać jebać tRD.
Do góry